مجتمع آموزشی پرورشی شهیدمحمدکرمی آبدانان
سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مبارک باد 
لینک دوستان

قطعا برنامه ريزي بعنوان امري ضروري و اجتناب ناپذير در هر سازماني وجود دارد كه اين برنامه ها در آموزش و پرورش بصورت جزيي و اجرايي و زمانبندي شده در قالب برنامه سالانه و تقويم اجرايي قابل ارائه است . برنامه ريزي واحد آموزشي گرچه به امكانات انساني و مادي مجموعه بستگي دارد اما اساس آن را نگرش مديريتي تشكيل  مي دهد که این نگرش در مجتمع آموزشی شهید محمد کرمی آبدانان همواره بر پایه اصل کرامت انسانی استوار است و سعی در اداره مجتمع به صورت مشورتی و احترام به عقاید تمامی کارکنان ، دانش آموزان و اولیای آنها در راستای قوانین دین مبین اسلام و اهداف کلی آموزش و پرورش دارد .

لازم به یاد آوری است که امروزه برنامه ریزی به عنوان مهم ترین وظیفه مدیران آموزشی به شمار می آید. برنامه ریزی در یک مفهوم کلی عبارت است از فرآیند تعیین و تعریف اهداف سازمانی و تدارک دقیق و پشاپیش اقدامات و وسایلی که تحقق اهداف را میسر می سازد. در حقیقت، برنامه ریزی تفکر و تهیه نقشه برای گذر از وضع موجود و رسیدن به موقعیت مطلوب در آینده است.

در سال تحصیلی 90-1389 که تقارن بهار علم و معرفت با بهار قرآن را به دنبال دارد ، بر آن شدیم تا با کمک کلیه کارکنان مجتمع و مدارس تحت پوشش و انجمن اولیا و مربیان همانند سالهای گذشته برنامه سالانه و تقویم اجرایی مجتمع آموزشی شهید محمد کرمی آبدانان را تهیه نموده و سعی کنیم در طول سال تحصیلی آن را ملاک عمل خود قرار دهیم هر چند از آنجا که کار آموزش و پرورش چون با روح و جسم آدمی سر و کار دارد در شرایط مختلف نمی تواند خیلی پایبند برنامه و اصول تعریف شده باشد چون هر لحظه و در هر شرایطی نیاز ویژه به خلاقیت و نوآوری در برخورد با مسائل و مشکلات وجود دارد و این موضوع کار برنامه ریزی را بسیار دشوار می کند و حتی ممکن است در مواقعی دست یابی به اهداف تعریف شده بسیار سخت و ناممکن شود ولی با تمام این مشکلات نمی توان منکر اصل کار شد و داشتن برنامه سالانه و تقویم اجرایی جزء لاینفک مدیریت هر سازمانی خصوصاً مجتمع های آموزشی و مدارس تحت پوشش خواهد بود هر چند مجبور باشیم در طول سال بندهایی را به آن اضافه و یا کم کنیم ، به هر حال ما سعی نمودیم با مشخص کردن اولویتهای کاری خود و شناخت فرصتها و تهدیها در شرایط و موقعیت موجود و جو حاکم بر مجتمع برنامه سالانه و تقویم اجرائی مجتمع آموزشی شهید محمد کرمی آبدانان را در سه بخش : 1- آموزشی 2- پرورشی و تربیت بدنی 3- اداری و مالی تهیه نموده  و به تصویب شورای مدرسه برسانیم و انشاء ا... بتوانیم آن را به خوبی اجرا نماییم .

یارالله رحمتی نیا                                مدیر مجتمع شهید محمد کرمی

اعضای شورای مجتمع شهیدمحمد کرمی  آبدانان در سال تحصیلی 90-1389

نام و نام خانوادگی

مسئولیت در مجتمع

امضاء

یارالله    رحمتی نیا

مدیر مجتمع

 

علی دربندی

معاون آموزشی

 

علی مرادی

معاون پرورشی

 

 

نماینده معلمان

 


رئیس انجمن اولیا و مربیان

 

 امید است با یاری حق و ائمه اطهار (ع) به آنچه که می خواهیم برسیم  و بتوانیم از امانتهایی که به دست ما سپرده اند خوب امانتداری کنیم و بتوانیم شهروندانی فرهیخته و دارای کمالات والای انسانی که همواره صفت اشرف مخلوقات  زیبنده نام و یاد آنها باشد تربیت نمائیم .  همچنین از پروردگار منان توفیق اعمال مخلصانه را آرزومندیم .


موضوعات مرتبط: اطلاعات مجتمع شهیدکرمی
[ جمعه بیست و ششم شهریور ۱۳۸۹ ] [ ۱۹:۲۱ بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ در شهریور ماه 89به منظور خدمت رسانی به مدارس تحت پوشش مجتمع آموزشی و پرورشی شهید محمد کرمی شهرستان آبدانان وبه پاس رشادت های سردار رشید اسلام شهید محمد کرمی طراحی شده است .
موضوعات وب
امکانات وب

آمار سایت