مجتمع آموزشی پرورشی شهیدمحمدکرمی آبدانان
سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مبارک باد 
لینک دوستان
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،‌ افزایش حقوق معلمان ابتدایی یکی از برنامه‌هایی بود که سوی علی‌اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش در حال پیگیری بود. طبق گفته‌های وزیر معلمان ابتدایی در هفته ۵ روز کار می‌کنند و به لحاظ حساسیت و اهمیت مقطع ابتدایی لازم است تا از معلمان این دوره حمایت خاصی شود.

 

فانی در تاریخ ۱۰ اسفند سال ۹۲ در بازدید سرزده از مدارس پایتخت قول افزایش حقوق معلمان ابتدایی را داد و پس از آن بود که در حاشیه برنامه‌‌های مختلف در جمع خبرنگاران از پیگیری این موضوع خبر داد و گفت:‌با توجه به اینکه معلمان ابتدایی پنج روز در مدرسه تدریس می‌کنند، افزایش حقوق این معلمان قابل دفاع است و شاید نیاز باشد احیای حقوق ۲۵ درصدی معلمان ابتدایی دوباره مطرح شود.

حالا در آستانه شروع سال تحصیلی جدید اخباری درخصوص افزایش حقوق معلمان ابتدایی به گوش می‌رسد.

محمد دیمه‌ور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در این خصوص اظهار داشت: افزایش ۲۰ درصدی فوق العاده شغل معلمان ابتدایی محقق شد و از اول مهر اجرا می‌شود.

وی افزود:‌ معلمان دوره ابتدایی قبل از اعمال قانون مدیریت خدمات کشوری ۲۰ درصد بیش از معلمان دیگر فوق العاده شغل دریافت می‌کردند. با تأیید نهایی معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری، فوق‌العاده حقوق معلمان ابتدایی مهر ماه امسال افزایش می‌یابد.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ شنبه بیست و نهم شهریور 1393 ] [ 8:4 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

حال بد این روزهای مورموری/ شهر محرومی که نداشته های خود را از دست داد

مورموری، که حتی برای خود هم استانی هایش نه نا آشنا بلکه گمنام بود و اینک زلزله ناجی نام مورموری برای معروف شدن شده است، لرزشی که اگر بزرگی و قدرت آن به اندازه 6 ریشتر نبود به حتم هنوز هم نام مورموری در زیر خروارها آوارِ محرومیت و دورافتادگی باقی می ماند.
مورموری شهری است که با فاصله 50 کیلومتر بین شهر آبدانان و شهر دهلران است که ساکنان آن از طایفه بزرگ کایدخورده و گویش آنان لری است.  

 

 وجود منابع گاز، نفت، گوگرد و آب دریاچه سد کرخه را می‌توان به عنوان قابلیت‌های بالقوه برای توسعه این شهر دانست و  موموری  از جمله قطبهای کشاورزی استان ایلام است.
زیبایی های مورموری
 سنگ سیلای مورموری یکی از جاذبه های منحصر به فرد مورموری است و این گور دخمه در دل صخرهای رسوبی (توئر) منطقه با ورودی مربعی شکل نمایان است که ارتفاع دهانه مقبره سنگ سیلا بیش از دو متر و پنجاه سانتی متر و رو به جنوب غربی و به سمت خورشید است.
درون این مقبره صیقلی و دارای یک برآمدگی تراش خورده برای خواباندن اجساد ویک طاقچه کوچک به ارتفاع 20 در10 سانتی متر برای روشن کردن شمع و یا هر وسیله دیگر به چشم می خورد.
سنگ سیلا مربوط به دروه ساسانیان و اقوام ایرانی ساکن در شهر مورموری است که به نوعی حکایت از کفن و دفن آیین های مختلف ایرانی(سوشیانس-اعتقاد به آخرت) دارد.
این گور دخمه به شماره 7971 و در 17 اسفند 1380 در آثار ملی ایران به ثبت رسیده است و متعلق به عصر ساسانی وبه نوعی نحوه کفن و دفن مردگان را در ایران قبل از اسلام  نشان می دهد.
غار گچ زاغ مورموری که در ده کیلومتری جنوب شرقی مورموری قرار دارد از زیباترین منظره طبیعی استان است که تا عمق 220 متری آن توسط غارنوردان آبدانانی پیموده شده است.
مشکلاتی که قبل از لزله هم وجود داشت
لرزش های مکرر و پی در پی آن هم با قدرت بسیار مورموری را نه تنها در استان و ایران بلکه در دنیا شناسانده است و اهالی مورموری مانند هر جای دیگر دنیا که با چنین حادثه ای مواجه می شوند از وقوع آن ناراحت و نگرانند اما شاید در کنار این همه نگرانی، آوارگی و بی خانمانی سوسوی شادمانی ای نیز در دلشان چشمک می زند، شادی عجیب تر از خود زلزله و دلیل آن این است که تنها زلزله بود که می توانست واسطه ای شود برای کشاندن مسئولان به این شهر تا نظاره گر مشکلات آمیخته با خون اهالی آن شوند.
مردم این شهر مدت هاست با مشکلاتی با ریشتری بسیار قویتر از زلزله 27 مرداد دست و پنجه نرم می کنند.
دل های مردم این شهر سال هاست بر روی گسل های فقر، خشکسالی، بیکاری، نداشتن آب آشامیدنی مناسب و برق و پزشک و نبود راه ارتباطی و... لرزان و رقصنده است.
مشکلاتی که هیچگاه در هیچ رسانه و خبر و گزارشی و از سوی هیچ مسئولی مورد توجه قرار نگرفت و مشکلاتی که شاید تنها امید مردم نه برای حل آنها بلکه حداقل برای رساندنشان به گوش مسئولین کشوری در میانه بازی های قدرت یابی برخی از مسئولین این شهر بر سر طایفه بازی و تعصب های قبیله ای رنگ باخته است.
ولی حالا زلزله قویتر و ماهرانه تر از هر کسی مشکلاتش را فریاد زده است و خود را شناسنامه آن کرده است و اهالی این شهر از این بابت خود را مدیون زلزله می دانند و اکنون مورموری باز هم همانند گذشته در مقابل این سختی ها،آوارگی و گرمای 50 درجه و گرد و خاک صبر را پیشه می کند چرا که تنها مشکلی به مشکلاتشان اضافه شده است و این مردم به خو گرفتن با مشکلات عادت دیرینه دارند. اما ای کاش برای تراژدی محرومیت های این مردم اکنون گوش ها شنوا و دست های مسئول به کار شود و نه آن که باز هم حادثه ای طبیعی فریاد زن بدبختی های آن شود.
ولتاژ ضعیف برق شهر مورموری  این سه سال است که به صورت لاک پشتی از سوی مسئولان امر پیگیری می شود و به محض اینکه تابستان تمام می شود، این پروژه به امان خدا رها می شود و هرو قت دوباره تابستان شروع می شود مسئولان امر شروع به کار می کنند مثل الان که با نصب چند تیره برق بتونی ، مردم را بی جهت امیدوار می کنند.
تمام خانه های شهر مورموری و روستاهای اطراف، خصوصا خود شهر مورموری و روستای سیاهگل دچار خسارات با درصد های مختلفی شده اند(10 تا 100درصد) اما همه خانه هایی که اسکلت بندی و شناژبندی نبوده اند دیگر غیر قابل سکونت هستند.
همه  مردم شهر مورموری تا امروز در خارج از منازل به سر برده و در خیابان ها و فضاهای آزاد شهر چادر زده و اسکان یافته اند و هنوز هم در خیابان ها به سر می برند.

توزیع 12 هزار چادر گروهی در مناطق زلزله زده

محمد سلیمانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام  از توزیع 12 هزار چادر گروهی در مناطق زلزله زده آبدانان، مورموری، روستاهای اطراف و شهرستان دهلران خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: کار توزیع چادرها از روز دوشنبه 27 مردادماه در این مناطق آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

سلیمانی ادامه داد: با توجه به وقوع پس لرزه های پرشمار در شهرستان های آبدانان و دهلران و مناطق اطراف آن ها، بیشتر منازل مسکونی خالی از سکنه شده و مردم برای در امان ماندن اکنون در فضاهای باز و خیابان ها سکونت دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام توزیع 56 هزار بطری آب معدنی و 21 هزار قوطی کنسرو را از دیگر اقدام های این دستگاه امداد و نجات برای کمک به زلزله زدگان آبدانانی و دهلرانی عنوان کرد.

زمین لرزه‌ها در ایلام تا 2 ماه ادامه دارد

معاون پیشگیری و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته تا دو ماه آینده زمین لرزه‌ها در ایلام ادامه دارد و در حال حاضر تمام شریانهای حیاتی در مناطق آسیب دیده متصل شده و بطری‌های آب نیز در بین زلزله‌زدگان توزیع شده است.

مرتضی اکبرپور بیان داشت: به مردم عزیز این شهرستان و بخش مورموری اطمینان می دهم در کمترین زمان ممکن برای رفع مشکلات مردم زلزله زده از طریق هیات دولت تصمیم جدی اتخاذ خواهد شد.

تمام امکانات در مورموری

محمدرضا مروارید استاندار ایلام نیز گفت: همه امکانات جمعیت هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی و دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران ایلام از حیث تجهیزات و نیرو همچنان در مناطق زلزله زده مستقر است و گروه های امداد و نجات، پزشکی، بهداشتی و درمانی و... در آمادگی کامل بسر می برند.

وی گفت: پیش بینی و تمهیدهای لازم در صورت وقوع زمین لرزه های بزرگ تر و شدیدتر، از همان آغاز حادثه در هفته گذشته اتخاذ و اندیشیده شده است و به طور قطع مانند حادثه نخست با مدیریت منطقی و عالی بحران سعی خواهد شد کمترین آسیب و خسارت به مردم و زندگی آنان وارد شود.

استاندار ایلام گفت: وضعیت مناطق زلزله زده شهرستان های آبدانان و دهلران پس از گذشت پنج روز از وقوع حادثه اکنون و به تدریج به سمت آرام و عادی شدن پیش می رود.

ترمیم مدارس قبل از بازگشایی

سعید هژبری مدیر کل نوسازی مدارس استان ایلام گفت: با هماهنگی اداره کل آموزش وپرورش  استان و منطقه در خصوص اصلاح و ترمیم آسیبهای مدارس قبل از باز گشایی مدارس اقدام خواهد شد.

هژبری گفت: برای مدارس زلزله زده مورموری با هماهنگی آموزش وپرورش طرح ساماندهی جدید انجام خواهد شد تا خللی دربازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید بوجود نیاید.

وی با اشاره به اینکه تعداد کل مدارس شهرستان آبدانان 107 فضای آموزشی است، گفت: از این تعداد فضاهایی که در دو دهه اخیر احداث شده اند کاملا سالم و فاقد آسیب سازه ای است.

مدیر کل نوسازی مدارس همچنین گفت: از تعداد 8 باب فضای آموزشی که در طول سالهای 90 تا 93 مقاوم سازی شده اند پس از زلزله های پی در پی در شهرستان آبدانان ومنطقه مورموری هیچگونه آسیبی بر آنها وارد نشده است.

هژبری گفت: در سال 89 بر روی فضاهای آموزشی قدیمی شهرستان آبدانان مطالعات مقاوم سازی به عمل آمد و15  فضای آموزشی به عنوان فضای فرسوده تعیین و جهت عدم استفاده به آموزش و پرورش ابلاغ شده اند که پس از وقوع زلزله اخیر این 15 فضای آموزشی دچار آسیبهای سازه ای شده اند و زلزله صحت مطالعات آنها را تائید کرده است.

وی گفت: در بخش مورموری جمعا 21 فضای آموزشی وجود دارد که از این تعداد 15 فضا قبلا فرسوده وغیر قابل استفاده اعلام شده وهم اکنون آن فضاها دچار آسیب گردیده اند.

[ یکشنبه دوم شهریور 1393 ] [ 12:10 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/426756/13090/resized/resized_410353_728.jpg

http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/426756/13090/resized/resized_410354_820.jpg

http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news_albums/426756/13090/resized/resized_410351_836.jpg

 


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، تصاویر
[ پنجشنبه سی ام مرداد 1393 ] [ 0:50 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
افزایش 20 درصدی فوق‌العاده شغل معلمان ابتدایی
 
  
فرهنگیان نیوز - تدبیر:

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از افزایش 20 درصدی فوق‌العاده شغل معلمان ابتدایی تا مهر ماه امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد دیمه‌ور با بیان اینکه معلمان دوره ابتدایی قبل از اعمال قانون مدیریت خدمات کشوری 20 درصد بیش از معلمان دیگر فوق العاده شغل دریافت می‌کردند گفت: با تأیید نهایی معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری، فوق‌العاده حقوق معلمان ابتدایی تا مهر ماه امسال افزایش می‌یابد


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ پنجشنبه سی ام مرداد 1393 ] [ 0:29 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش: فرهنگیان برای دریافت خسارت فعلا نیاز به الصاق هولوگرام بر روی دفترچه ها ندارند فرشید سیاری گفت: با توجه به این که هولوگرام بیمه طلایی باید از ضریب امنیتی بالایی برخوردار باشد به محض آماده شدن، این هولوگرام ها بر روی دفترچه های بیمه الصاق خواهد شد و تا آن زمان فرهنگیان عضو برای دریافت خسارت نیازی به الصاق هولوگرام بر روی دفترچه ها ندارند. وی در گفتگو با خبرنگار نگاه به پرسش هایی در خصوص بیمه ی طلایی چنین پاسخ داد: 1- بیمه طلایی از چه زمانی مطرح شد و چه تعداد از فرهنگیان عضو آن هستند؟ این وزارت در راستای تامین حداکثری هزینه های درمانی فرهنگیان محترم از سال 1389 قرارداد بیمه تکمیلی درمان را تحت عنوان بیمه طلایی با شرکت بیمه ایران منعقد نمود و طی چهار سال متوالی بیش از 000/900/1 نفر از فرهنگیان و خانواده آن ها تحت پوشش این بیمه قرار گرفته و از مزایای آن بهره مند شدند. 2- آقای سیاری مقرر شده بود بخشی از حق بیمه فرهنگیان توسط خود آنان و بخش دیگر توسط دولت پرداخت شود توضیح دهید چه میزان از سهم دولت در سال های گذشته پرداخت نشده است؟ علیرغم مشکلات موجود در روند اجرای قرارداد، این پوشش بیمه باعث ایجاد رضایت نسبی در بین فرهنگیان شده و قطعا این رضایت تاثیر بسیار مطلوبی در امر تعلیم و تربیت و نظام آموزشی کشور داشته است در همین راستا و به جهت ترغیب و تشویق فرهنگیان برای عضویت در بیمه درمان تکمیلی و تلاش برای افزایش سطح رضایت مندی ایشان از اولین سال اجرای این قرارداد مقرر گردید، بخشی از حق بیمه طلایی توسط وزارت متبوع پرداخت گردد که این امر تا پایان سال 1391 محقق و سهم دولت به شرکت بیمه ایران پرداخت و تسویه شد. اما از اواخر تیرماه 91 به دلیل تشدید تحریم ها و مشکلات مالی حاکم بر کشور و دستگاه های اجرائی، این وزارت نتوانست منابع مالی مورد نظر را تامین نماید. برای سال 1393 نیز حسب دستور وزیر محترم مقرر گردید با برنامه ریزی و تامین اعتبار لازم نیمی از حق بیمه توسط بیمه شدگان و مابقی توسط وزارت متبوع پرداخت گردد. پرداخت 50 درصد حق بیمه توسط وزارت از خرداد ماه آغاز شده است. 3- علت عدم تمدید قرارداد با بیمه ایران چه بود؟ در خصوص عدم تمدید قرار داد بیمه درمانی طلایی سال جاری، ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که با تمام تلاش هایی که این وزارت برای تمدید و ادامه قرارداد بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان با سابقه همکاری چهارساله با شرکت بیمه ایران داشته و همین‌طور اعلام برنامه و اهتمام این وزارت در خصوص رفع اختلافات و موانع ، متاسفانه به دلیل ابراز عدم تمایل برای ادامه همکاری از طرف شرکت مذکور، موفق به عقد قرارداد جدید در سال 93 با ایشان نشدیم. 4- تکلیف معلمان و هزینه های درمانی آنها چه می شود؟ در خصوص عدم پرداخت هزینه های بیمه شدگان توسط شرکت بیمه ایران در ماه های پایانی قرارداد، پیگیری و مکاتباتی با شرکت مذکور و بیمه مرکزی به عمل آمده و امید است با مرتفع شدن مشکلات فی مابین در اسرع وقت نسبت به پرداخت هزینه ها و خسارت بیمه شدگان اقدام لازم به عمل آید. 5- مجوز قانونی فعالیت شرکت آتیه سازان حافظ از بحث های مهمی است که رسانه ها خیلی به آن پرداخته‌اند. لطفا به صورت شفاف در این خصوص به معلمان پاسخ دهید؟ خیلی روشن به معلمان عزیز اعلام می کنم این شرکت با توجه به پیشنهاد معاونت نظارت راهبردی رئیس جمهور و به استناد بند «ب» ماده 38 قانون برنامه پنجم، اساسنامه سازمان سلامت با نامه شماره 102828/ ت 47644 هـ مورخ 22/5/91 به تصویب هیات محترم وزیران و در تاریخ 3/4/91 با نامه شماره 47050/30/91 به تایید شورای محترم نگهبان رسیده است و براساس بند «ز» ماده یک این اساسنامه ارائه کلیه خدمات بیمه پایه و مکمل از وظایف این سازمان است و شرکت آتیه سازان نیز به عنوان کارگزار این سازمان، متولی ارائه خدمات بیمه مکمل به آحاد جامعه می باشد. ضمنا فعالیت این شرکت توسط دیوان محاسبات کشور، معاونت حقوقی و امور مجلس ریاست جمهور و سازمان بازرسی کل کشور مورد تایید قرار گرفته و در حال حاضر این شرکت مجری بیمه تکمیلی درمان بیش از 5 میلیون نفر می باشد. همچنین یکی از مزیت های این شرکت ارتباط مستقیم آن با سازمان بیمه سلامت است که قطعا می توان با انعقاد این قرارداد از ظرفیت های سازمان مذکور از جمله تجمیع بیمه پایه و مکمل و شبکه گسترده سازمان بیمه سلامت در سراسر کشور بهره‌مند شد. 6- تعهدات قرارداد چگونه است و چرا دندانپزشکی از خدمات بیمه ای معلمان حذف شده است؟ در این قرارداد هیچ گونه تغییری به جز حذف خدمات دندانپزشکی در تعهدات صورت نپذیرفته و کلیه هزینه های درمانی سرپایی و بستری بیمه شدگان (بدون سقف) قابل پرداخت می باشد و بعضا تغییرات مثبتی نیز در تعهدات قرارداد صورت پذیرفته است. حذف خدمات دندانپزشکی نیز به علت افزایش نرخ حق بیمه (حداقل ماهیانه 11 هزار تومان)، محدودیت پرداخت خسارت (200 هزار تومان در سال ) و قوانین و مقررات سختگیرانه شرکت های بیمه برای پرداخت این خسارت (اجرای طرح درمان، تایید پزشک معتمد بیمه، ارایه گرافی قبل و بعد از ارایه خدمت و...) و کمبود مراکز طرف قرارداد در تمامی شهرهای کشور بوده است . لذا در نظر می باشد با بهره مندی از امکانات مراکز بهداشتی و درمانی متعلق به وزارت متبوع و با در نظر گرفتن تسهیلات مناسب این خدمات را به بیمه‌شدگان در سطح کشور ارائه نمود. 7- صدور کارت بیمه و تسهیل مراجعه معلمان به مراکز درمانی در چه مرحله ای است؟ اتفاق خوب این است که با توجه به ارتباط مستقیم این شرکت با سازمان بیمه سلامت مقرر گردید بعد از ثبت نام و پذیرش عضو جدید و ارسال لیست نهایی بیمه شدگان، دفترچه بیمه پایه، نشان دار و این افراد همزمان بتوانند از خدمات بیمه پایه و مکمل در مراکز طرف قرارداد بهره مند شوند. از طرفی هماهنگی هایی به عمل آمده که شرکت بیمه آتیه سازان حافظ به محض تکمیل اطلاعات و ارسال لیست نهایی به شعب طرف قرارداد هولوگرام تهیه شده برای شناسایی فرهنگیان عضو بیمه تکمیلی درمان «طلایی» جهت درج در صفحه نخست دفترچه بیمه پایه بیمه شدگان، در اختیار ادارات و مناطق و نواحی تابعه قرار بگیرد. لازم به ذکر است که طبق توافقات به عمل آمده بین شرکت آتیه سازان حافظ و سازمان بیمه سلامت مقرر شده است، پس از یک مرحله الصاق هولوگرام بر روی دفاتر بیمه و درصورت اتمام و لزوم تمدید دفترچه مذکور، دفترچه های نشان دار (تحت پوشش بیمه طلایی شرکت آتیه سازان حافظ) صادر و در اختیار بیمه شدگان محترم قرار گیرد و با توجه به اینکه این هولوگرام حتما باید از ضریب امنیتی بالایی برخوردار باشد به محض آماده شدن این هولوگرام ها به فرهنگیان محترم درباره زمان توزیع و الصاق هولوگرام‌ها اطلاع رسانی خواهد شد، هرچند تمامی فرهنگیانی که اقدام به ثبت نام کرده اند و یا از قبل عضو بیمه طلایی بوده‌اند برای بستری شدن با ارائه معرفی نامه می توانند از خدمات بیمه ای بهر‌ه مند شوند و استفاده از خدمات بیمه آتیه سازان حافظ فعلا نیازمند الصاق هولوگرام نمی باشد. 8- افراد تحت پوشش بیمه آتیه سازان در مقایسه با بیمه سال گذشته فرقی کرده است؟ کلیه کارکنان رسمی و پیمانی و افراد تحت تکفل آنها تحت پوشش بیمه طلایی و سایر افراد همانند کارکنان قراردادی، پدر و مادر غیرتحت تکفل کارکنان و همسر کارکنان موثت تحت پوشش بیمه تکمیلی (قرارداد دوم) خواهند بود. 9- نحوه ارائه خدمات از طرف شرکت بیمه آتیه سازان حافظ به فرهنگیان چگونه خواهد بود؟ در مرحله اول برای جلوگیری از وقوع هرگونه وقفه در امر خدمت رسانی به همکاران عضو بیمه طلایی، از تاریخ 1/3/93 برای کلیه بیمه شدگانی که نیاز به خدمات بیمارستانی(بستری) داشته اند، توسط شرکت آتیه سازان حافظ معرفی نامه صادر شده است و این روند بدون وقفه تا الصاق هولوگرام در دفترچه های بیمه ادامه خواهد داشت. در ضمن با هماهنگی های انجام شده در تمامی استان ها و ادارات کل، از تاریخ 11/4/93 اسناد و مدارک هزینه های پزشکی بیمه‌شدگان که از اول قرارداد رأسا پرداخت نموده‌اند، توسط نمایندگان شرکت مذکور دریافت و خسارات و تعهدات پس از رسیدگی قابل پرداخت خواهد بود. لازم به ذکر است برای انجام این امر، نیازی به ارایه کارت و یا دفترچه نشان دار نمی باشد و صرفا ثبت مشخصات همکار گرامی در لیست بیمه شدگان ملاک عضویت، رسیدگی و پرداخت خسارات می باشد. ضمنا مقرر گردید در 720 ناحیه، منطقه و یا ادارات آموزش و پرورش در سطح کشور نماینده شرکت آتیه سازان حافظ حضور داشته باشد تا نسبت به ارایه تمامی خدمات مورد نیاز بیمه شدگان اقدام نماید. 10- در حال حاضر وضعیت مراکز درمانی و بیمارستانی طرف قرارداد با این شرکت چگونه است؟ با توجه به بند «د» دستور العمل اجرایی بیمه تکمیلی درمانی فرهنگیان «طلایی» مبنی بر لزوم ایجاد تسهیلات و دسترسی بیمه شدگان محترم فرهنگی به مراکز درمانی و بیمارستانی و اعلام آمادگی شرکت آتیه سازان حافظ برای انعقاد قرارداد با این مراکز، ادارات کل آموزش و پرورش استان های کشور می بایست گزارشی از اقدامات انجام گرفته در خصوص شناسایی مراکز درمانی مورد نظر آن اداره کل و معرفی به شرکت آتیه سازان حافظ و همچنین تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد در دو بخش سرپایی و بستری در هریک از مناطق و شهرستان های تابعه را به این اداره کل اعلام نمایند. این موضوع با ارسال بخشنامه 9/55200/730 مورخ 3/4/93 وزارت متبوع مورد پیگیری و تاکید مجدد قرار گرفته است. در حال حاضر تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد خود را از 315 مرکز اولیه(قبل از انعقاد قرارداد با وزارت آموزش و پرورش) به بیش از 1560 مرکز افزایش داده و تاکید نموده است که با برنامه ریزی انجام شده در آینده ای نزدیک، تعداد این مراکز را به بیش از 2500 در سراسر کشور افزایش خواهد داد. از طرفی ما هم لیست و مشخصات مراکز درمانی (بیمارستان ها، درمانگاه ها، آزمایشگاه ها، داروخانه ها و ...) طرف قرارداد سال قبل را برای دفتر مرکز شرکت مذکور ارسال و توقع خود را برای افزایش و گسترش همکاری این مراکز، جهت خدمت رسانی به فرهنگیان و بیمه شدگان در سطح کشور اعلام نموده ایم. 12- نظارت بر عملکرد شرکت آتیه سازان حافظ چگونه خواهد بود؟ کلیه ادارات کل با تشکیل ستاد و تیم های نظارتی، تمام همت و تلاش خود را جهت نظارت دقیق بر عملکرد شرکت بیمه‌گر و ارائه گزارش ماهیانه به وزارت متبوع به کار می گیرند تا موجبات اجرای هرچه بهتر مفاد قراردادهای بیمه ای و کسب رضایت حداکثری بیمه شدگان را فراهم آورند. علی ایحال امید است با پیگیری های مستمر ادارات کل آموزش و پرورش، شاهد ارائه خدمات مناسبی به فرهنگیان در طول اجرای قرارداد مذکور باشیم.
موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ دوشنبه بیست و سوم تیر 1393 ] [ 3:20 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران را درگیر می‌کند مخفی شدن فایل‌های فلش مموری‌ است که این موضوع به راحتی قابل حل است. در ابتدا پنجره Run را توسط کلیدهای Win + R را باز کنید. سپس دستور Cmd را در آن وارد کنید و بعد My Computer را باز کرده و نام فلش مموریتان را ببینید. نام فلش مموریتان را به صورت زیر تایپ کرده و enter را بزنید: Name: حالا دستور زیر را وارد کرده و enter را بزنید. Attrib –a-r-s-h/d/s پس از چند لحظه منتظر ماندن و پایان یافتن عملیات، نمایش دادن فایل‌های فلش مموریتان را شاهد خواهید بود.
موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، آموزش کامپیوتر
[ شنبه هفدهم خرداد 1393 ] [ 4:57 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
اشاره قرآن به وجود مدارها مدار های خورشید و ماه (جدید) بحث خداشناسی اگر اتمسفر زمین وجود نداشت چه اتفاقی می افتاد +اشاره قرآن به اتمسفر زمین (جدید) خاصیت بازگشت دادن برخی از مواد توسط اتمسفر زمین در قرآن (جدید) انگشت نگاری در قرآن(اعجاز قرآن در اثر انگشتان) (جدید) جدایی قاره ها در قرآن (جدید) سبزینه(کلروفیل) در قرآن (جدید) اشاره قرآن به سیاهچاله ها و مرگ ستاره گان (جدید) اشاره قرآن به لایه لایه بودن زمین و فرو رفتن لایه اقیانوسی به زیر لایه قاره ای (جدید) اتمسفر زمین در قرآن (جدید) اشاره قرآن به بوجود آمدن حیات در آب و آمدن حیات از آب به خشکی (جدید) اشاره قرآن به تقسیم سلولی (جدید) اشاره قرآن به جنسیت ملکه زنبور عسل هزار و صد سال قبل از کشف این حقیفت (جدید) اشاره قرآن به حرکت کره زمین و معلق بودن زمین در فضا (جدید) اشاره قرآن به عدم وجود اکسیژن در بیرون از زمین. (جدید) اشاره قرآن به عمل فتوسنتر گیاهان در صبح گاه (جدید) اشاره قرآن به متراکم شدن کره زمین (جدید) اشاره قرآن به نقش باد ها در عمل گرد افشانی و لقاح ابرها. (جدید) اشاره قرآن به وجود DNA (جدید) اشاره قرآن به وجود کروموزوم x و Y (جدید) انتخاب طبیعی در قرآن (جدید) انفجار بزرگ در قرآن (جدید) حرکت خورشید در قرآن (جدید) ستون های آفرینش در قرآن (جدید) سوگند قرآن به فواصل ستارگان (جدید) سیستم ایمنی بدن انسان در قرآن (جدید) اشاره قرآن به تشکیل ستار گان از گاز داغ (جدید) قرآن و مراحل مرگ خورشید و سایر ستاره گان (جدید) مراحل تشکیل جنین در قرآن (جدید) مساله نسبیت انیشتین در قرآن (جدید) نردبان های شنوایی در قرآن (جدید) پرده های جنینی در قرآن (جدید)
موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ پنجشنبه پانزدهم خرداد 1393 ] [ 10:32 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
رييس امور مديريت مشاغل‌، حقوق و مزاياي معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور: حقوق شاغلان و بازنشستگان بهتر مي‌شود

 قانون مديريت خدمات كشوري كه از حدود سال 1385 به‌ طور آزمايشي به اجرا در آمد تاكنون بيش از دو بار تمديد شده است و در آخرين بار مجلس پايان سال 1393 را زمان و فرصتي براي دولت تعيين كرد تا با انجام اصلاحات لازم لايحه دائمي شدن آن را براي بررسي و تصويب تا پايان شهريورماه به مجلس تقديم كند.

 
با اصلاحات انجام شده در قانون مديريت خدمات كشوري مي‌توان براي كوتاه مدت و بلند مدت آينده بهتري را براي وضعيت حقوقي شاغلان و بازنشستگان پيش‌بيني كرد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، قانون مديريت خدمات كشوري كه از حدود سال 1385 به‌ طور آزمايشي به اجرا در آمد تاكنون بيش از دو بار تمديد شده است و در آخرين بار مجلس پايان سال 1393 را زمان و فرصتي براي دولت تعيين كرد تا با انجام اصلاحات لازم لايحه دائمي شدن آن را براي بررسي و تصويب تا پايان شهريورماه به مجلس تقديم كند.
براين اساس بررسي مواد و تبصره‌هاي قانون مديريت خدمات كشوري و انجام اصلاحات لازم در معاونت توسعه انساني رييس جمهور انجام شده و به زودي به دولت مي‌رود تا در صورت نهايي‌شدن در وقت مقرر به مجلس تقديم شود.
اين در حالي است كه طبق اظهارات مسوولان معاونت توسعه در بررسي قانون مديريت خدمات كشوري 70 درصد مواد بدون تغيير بوده و 30 درصد آن تغيير كرده است كه 90 درصد اين تغييرات مربوط به حوزه تقسيم كار، ورود به خدمت و قوانين بازنشستگي است.
مهم‌ترين تغييرات انجام شده در قوانين بازنشستگي نيز مربوط به ساماندهي وضعيت صندوق‌هاي بازنشستگي، تغييراتي در زمان پايان خدمت كاركنان و همچنين بهبود وضعيت حقوقي كاركنان و شاغلان خواهد بود.
در اين رابطه رييس مديريت مشاغل و حقوق و مزاياي معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري در گفت و گو با ايسنا در مورد وضعيت حقوقي بازنشستگان با توجه به ايجاد اصلاحات در قانون مديريت خدمات كشوري با بيان اين‌كه منابع تامين و پرداخت حقوق بازنشستگان منابع صندوق‌هاست، گفت: اين در حالي است كه اكنون صندوق‌هاي بازنشستگي به هيچ عنوان وضعيت مناسبي نداشته و ساليانه هزاران ميليارد تومان ضرر مي‌دهد. بنابراين دولت بايد بخش عمده و يا شايد تمامي حقوق بازنشستگان را پرداخت كند.
ميرحسيني زواره با اشاره به اين‌كه حقوق بازنشستگان در بسياري از موارد كفاف زندگي آنها را نمي‌دهد و يا وقتي كه فردي بازنشسته مي شود بخشي از درآمد‌هاي مشروع خود از قبيل اضافه‌كار و فوق‌العاده را از دست مي‌دهد، افزود: اما اگر قرار باشد تجديد‌نظر و گشايشي در حقوق آنها ايجاد شود مهم‌ترين عامل تامين بار مالي آن از سوي دولت است.
وي تاكيد كرد: هرگونه پرداختي براي حقوق چه براي بازنشستگان و چه براي شاغلان بايد از منابع قانوني باشد. از اين‌رو بدتر از ندادن حقوق به بازنشستگان پرداخت آن با احكامي است كه قابليت و ضمانت اجرايي نداشت.
رييس امور مديريت مشاغل و حقوق و مزاياي معاونت توسعه با اشاره به اين‌كه در اصلاح قانون مديريت خدمات كشوري تمامي تلاش‌ها براين بود تا مكانيزم‌هاي ايجاد شود كه شيوه‌هاي جديد بازنشستگي را در بر گيرد ادامه داد: از اين‌رو به گونه‌اي پيش خواهيم رفت كه ازپس‌انداز و ذخيره وجوه حاصل از سرمايه‌گذاري هر فرد بتوانيم در آينده شرايط بسيار مناسب‌تري را براي بازنشستگان فراهم كنيم.
وي با اشاره به اقدام دولت مبني بر تعديل حقوق‌هاي بازنشستگان ادامه داد: بيش از اين تفاوت قابل توجهي بين حقوق بازنشستگان وجود داشت، به گونه‌اي كه برخي 600 هزار تومان و برخي تا 9 ميليون تومان حقوق دريافت مي‌كردند، اما با وجود اين‌كه دولت قبل اين حق را داشت تا اين سقف را متعادل كند چنين نكرد، اما در سال جاري حقوق‌ها به گونه‌اي در حال پرداخت است كه تعادل و موازنه معقولي بين دريافتي بازنشستگان و شاغلان ايجاد شود.
او هم‌چنين در مورد تغييرات حقوقي شاغلان دولت نيز با اشاره به اين‌كه منابع اين بخش از بودجه عمومي دولت تامين مي‌شود، بيان كرد: در قانون جديد قانون مديريت خدمات كشوري فرمول‌هاي را وضع مي‌كنيم تا فرصت‌هاي قانوني براي پرداخت مناسب به نيروها ايجاد شود.
رييس امور مديريت مشاغل و حقوق و مزاياي معاونت توسعه با بيان اين‌كه در سال‌هاي قبل دولت كمك منابع كافي در اختيار نداشت كه بتواند علي‌رغم اولويت حقوق كاركنان منابع لازم را به آن تخصيص دهند، ابراز اميدواري كرد كه با بهبود وضعيت مالي دولت بتوان با استفاده از ظرفيت قانوني در اختيار گشايش را در امور مالي و زندگي كارمندان براي كوتاه‌مدت و بلند‌مدت ايجاد كرد.

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ شنبه سوم خرداد 1393 ] [ 5:20 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
مرگ دلخراش احمد حاجیان عزیز که در سال اول راهنمایی دبیر هنرم در مدرسه مدرس مورموری را به تمام فرهنگیان عزیز تسلیت عرض می نمایم

یکی از فعالیت های هنری ایشان که در سوم اردیبهشت در صفحه شخصی منتشر کرده است را برایتان در سایت قرار می دم

عکس


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ پنجشنبه یازدهم اردیبهشت 1393 ] [ 11:38 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
اتفاق عجیب در آموزش و پرورش/ اولتیماتوم به وزیر برای حذف تعطیلی پنج شنبه ها
  
فرهنگیان نیوز - تدبیر:

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش در طول یکسال امکانپذیر نیست، گفت: نظام رتبه بندی معلمان با مخالفت دولت مواجه شد و قرار است طی 4 تا 5 ماه آینده، دولت لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس ارائه دهد و امیدواریم این لایحه پس از تصویب در مجلس با شجاعت و مجاهدت آموزش و پرورش شکل اجرایی به خود بگیرد.

عطاء الله سلطانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان، دولت باید از خود شجاعت به خرج دهد و آموزش و پرورش را حمایت کافی کندتا شاهد اجرای آن در سال آینده باشیم.

لایحه طرح رتبه بندی معلمان تا 5 ماه آینده باید به مجلس ارائه شود

وی با بیان اینکه لایحه طرح رتبه بندی معلمان باید تا 4 - 5 ماه آینده به مجلس ارائه شود درباره مخالفت وزیر آموزش و پرورش با بازنشستگی پیش از موعد کارکنان افزود: این موضوع به علت مخالفت دولت با بازنشستگی پیش از موعد در سال جاری مطرح شده است که آموزش و پرورش هم به عنوان دستگاه ذیربط باید آن را اجرا کند. البته آموزش و پرورش در موارد استثنایی باید با بازنشستگی پیش از موعد کارکنانش موافقت کند.

ساماندهی نیروی انسانی مازاد آموزش و پرورش در یکسال امکانپذیر نیست

سلطانی درباره آمارهای متعدد در حوزه نیروهای مازاد آموزش و پرورش گفت: اطلاعات ما بر اساس آمارهای ارائه شده از سوی وزیر آموزش و پرورش است و بر اساس آخرین آمار ارائه شده، این وزارتخانه 58 هزار نیروی مازاد و 50 هزار کمبود نیرو دارد. این اتفاق عجیبی در وزارت آموزش و پرورش است که در عین داشتن نیروی مازاد، وزارتخانه با کمبود نیرو مواجه است.

وی افزود: اولویت وزیر آموزش و پرورش ساماندهی نیروی انسانی است که من معتقدم ساماندهی این تعداد نیرو در طول یکسال امکانپذیر نیست و حداقل وزیر آموزش و پرورش به دو سال زمان برای بهبود نیروی انسانی خود احتیاج دارد.

به گفته این نماینده مجلس، وزیر آموزش و پرورش باید کمبود نیروی انسانی خود را از همین نیروهای مازاد جبران کند ضمن آنکه امسال آموزش و پرورش بین 14 تا 23 هزار بازنشسته دارد که می توان بخشی از نیروهای مازاد را جانشین نیروهای بازنشسته کرد.

وی توضیحات خود را اینگونه تکمیل کرد: یکی از مطالبات کمیسیون آموزش و تحقیقات ساماندهی نیروی انسانی و رفع ابهامات در این حوزه است و وزیر آموزش و پورش باید هر چه سریعتر اقدامات لازم را انجام داده توضیحات خود را  به  کمیسیون آموزش ارائه دهد.

برداشتن تعطیلی روزهای پنج شنبه بارمالی دارد

وی در خصوص سردرگمی والدین و معلمان مبنی بر برداشتن تعطیلی پنجشنبه ها برای سال تحصیلی آینده نیز تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش در توضیحاتی که به کمیسیون آموزش دادند اعلام کرده که برداشتن تعطیلی به صورت اختیاری و داوطلبانه است و نمی توان آمدن معلم و مدیر مدرسه را در روز پنجشنبه به صورت اجباری مطرح کرد.

سلطانی افزود: وزیر آموزش و پرورش باید هر چه زودتر  و قبل از شروع سال تحصیلی آینده تکلیف روزهای پنجشنبه را برای معلمان، خانواده و دانش آموزان مشخص کند چرا که برداشتن کامل تعطیلی بار مالی روی دوش این وزارتخانه می گذارد و  وزیر باید تدابیر لازم برای تامین هزینه های مالی را بیاندیشد. در چنین شرایطی باید دید  آیا همچنان وزیر مصر به برداشتن تعطیلی پنجشنبه هاست یا نه؟!

عدم پرداخت افزایش 20 درصدی حقوق بخشی از مطالبات معوقه فرهنگیان است

وی درباره افزایش 20 درصدی حقوق فرهنگیان که هنوز در برخی از مناطق محقق نشده ادامه داد: بر اساس قانون تمامی کارکنان دولت باید حقوقشان 20 درصد افزایش پیدا کند و معلمان نیز مستثنی از این قانون نیستند اگر در حقوق فروردین یا اردیبهشت معلمان این افزایش حقوق دیده نشده است قطعا به عنوان بخشی از مطالبات معوقه آنها لحاظ شده و وزیر آموزش و پرورش متعهد به پرداخت آن در ماههای آینده است.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ پنجشنبه یازدهم اردیبهشت 1393 ] [ 10:53 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ پنجشنبه یازدهم اردیبهشت 1393 ] [ 10:49 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

ﭼﻪ ﺭﺳﻢ ﺟﺎﻟﺒﯽ ﺍﺳﺖ !!!
ﻣﺤﺒﺘﺖ ﺭﺍ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﻧﺪ ﭘﺎﯼ ﺍﺣﺘﯿﺎﺟﺖ …
ﺻﺪﺍﻗﺘﺖ ﺭﺍ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﻧﺪ ﭘﺎﯼ ﺳﺎﺩﮔﯿﺖ …
ﺳﮑﻮﺗﺖ ﺭﺍ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﻧﺪ ﭘﺎﯼ ﻧﻔﻬﻤﯿﺖ …
ﻧﮕﺮﺍﻧﯿﺖ ﺭﺍ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﻧﺪ ﭘﺎﯼ ﺗﻨﻬﺎﯾﯿﺖ …...
ﻭ ﻭﻓﺎﺩﺍﺭﯾﺖ ﺭﺍ ﭘﺎﯼ ﺑﯽ ﮐﺴﯿﺖ …
ﻭ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﻭﺭﺕ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﮐﻪ
ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ﻭ ﺑﯿﮑﺲ ﻭ ﻣﺤﺘﺎﺝ !!


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ سه شنبه نهم اردیبهشت 1393 ] [ 12:14 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

رئیس پلیس مرکز اجرائیات راهور ناجا از مشاهده میزان خلافی از طریق سایت اینترنتی راهور خبر داد. سرهنگ کرمی اسد در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: صاحبان خودرو جهت اطلاع از آخرین مبلغ خلافی خودروی خود می‌توانند به سایت اینترنتی راهور به نشانی www.Rahvar۱۲۰.ir مراجعه کنند.

رئیس پلیس مرکز اجرائیات راهور ناجا از مشاهده میزان خلافی از طریق سایت اینترنتی راهور خبر داد. سرهنگ کرمی اسد در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت:

صاحبان خودرو جهت اطلاع از آخرین مبلغ خلافی خودروی خود می‌توانند به سایت اینترنتی راهور به نشانی  اینجا کلیک کنید   مراجعه کنند.

به نقل از باشگاه خبرنگاران، وی در خاتمه نیز به تغییر شماره سامانه پیامکی برای اطلاع از خلافی خودرو اشاره کرد و افزود: سامانه پیامکی ۳۰۰۰۵۱۵۱ و ۱۱۰۰۰۵۱۵۱   از دسترس خارج شداند و مالکان خودرو از این پس برای اطلاع از میزان خلافی خود می‌بایست شماره VIN خودرو را به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنند.

در صورتی که همراه با VIN خودرو یک علامت ستاره نیز اضافه شود، علاوه بر دریافت صورت وضعیت و میزان خلافی، شناسه قبض و شناسه پرداخت نیز به آنها نمایش داده می شود.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ چهارشنبه سوم اردیبهشت 1393 ] [ 11:41 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
میزان فوق‌ العاده شغل کارمندان در سال 93
  

با تصویب هیئت دولت، فوق العاده شغل کارکنان کلیه دستگاه های اجرایی متناسب با سطح تخصص و مهارتها برای مشاغل تعیین شد.
خبرگزاری مهر: با تصویب هیئت دولت، فوق العاده شغل کارکنان کلیه دستگاه های اجرایی متناسب با سطح تخصص و مهارتها برای مشاغل تعیین شد.
هیئت وزیران به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و بند (5 (ماده (68) قانون مدیریت خدمات کشوری-مصوب 1386- و بند(الف) ماده (50) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران-مصوب 1389- تصویب کرد؛ فوق العاده شغل کارکنان کلیه دستگاه های اجرایی متناسب با سطح تخصص و مهارتها برای مشاغل تعیین شود.

بر این اساس دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری و سازمانهای تابع و وابسته که تا زمان ابلاغ این تصویب نامه از فوق العاده موضوع بند (5) ماده (68) قانون یاد شده برخوردار نشده اند مجازند با توجه به اصلاحات ساختاری و ساماندهی نیروهای انسانی نسبت به برقراری فوق العاده شغل متناسب با سطح تخصص و مهارتها برای مشاغل تا سطح کاردانی (700 امتیاز)، مشاغل همسطح کارشناسی (1500امتیاز)، و مشاغل بالاتر (2000 امتیاز) اقدام و از محل منابع حاصل از صرفه جویی با رعایت مقررات مربوط پرداخت کنند.


این مصوبه از سوی اسحاق جهانگیری؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است. بند (5) ماده(68) قانون مدیریت خدمات کشوری فوق‌العاده شغل برای مشاغل تخصصی، متناسب با سطح تخصص و مهارتها، پیچیدگی وظایف و مسئولیتها و شرایط بازار کار با پیشنهاد سازمان و تصویب هیئت وزیران برای مشاغل تا سطح کاردانی حداکثر (700) امتیاز و برای مشاغل همسطح کارشناسی حداکثر (1500) امتیاز و برای مشاغل بالاتر حداکثر (2000) امتیاز تعیین می شود.

این فوق‌العاده با رعایت تبصره این ماده قابل پرداخت است. بند(الف) ماده (50) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه هیئت وزیران به عنوان مرجع تصویب افزایش سالانه ضریب حقوق کارکنان مشمول و غیرمشمول قانون مدیریت خدمات کشوری (به نحوی که درج تفاوت تطبیق موضوع فصل دهم قانون مذکور مانع افزایش نباشد) و تصویب افزایش جداول و امتیازات و میزان فوق‌العاده‌های موضوع فصل دهم قانون مذکور از جمله تسری فوق‌العاده ایثارگری در مورد فرزندان شهدا حداکثر تا پنجاه درصد (50%) و تعیین عیدی و پاداش ششماهه فقط برای کارکنانی که به تشخیص دستگاه مربوط خدمات برجسته انجام داده‌اند و تعیین موارد و سقف کمکهای رفاهی مستقیم و غیرمستقیم با رعایت ماده (125) قانون مدیریت خدمات کشوری، تعیین می‌شود.
مصوبات هیئت وزیران، شورای حقوق و دستمزد و شورای توسعه مدیریت در سقف اعتبارات مصوب مندرج در بودجه‌های سنواتی است.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ چهارشنبه سوم اردیبهشت 1393 ] [ 12:27 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

ت
 
افزایش حقوق فرهنگیان در سال ۱۳۹۳ ابلاغ شد
بخشنامه هیئت وزیران برای تعیین ضریب حقوق سال ۹۳ از سوی معاونت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ و تاکید شد، مطالبات استحقاقی حکمی افراد در سال ۱۳۹۲ قبل از اجرای حکم افزایش ضریب حقوق آنها صادر شود.
 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بخشنامه ضریب حقوق سال 1393 از سوی معاونت پشتیانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.
در این بخشنامه آمده است: ضریب حقوق سال 93 شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، یک هزار و 207 (1207) و اعضاء هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، 17 هزار و 190 (17190) ریال است.
امتیاز سنوات خدمت، تجربه مربوط و مشابه، دوره‌های آموزشی طی شده و سوابق خدمت در مشاغل مدیریتی و سرپرستی کارکنان در سال 1392 با توجه به جدول شماره 3 و تبصره 1 بند 6 فصل دوم دستور العمل شماره 200.14593.1 مورخ 88.2.21 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه‌ انسانی رئیس جمهور منضم به بخشنامه شماره 710.8 مورخ88.2.22 به تاریخ 93.1.1 قابل احتساب است.
تبصره: به موجب تبصره 3 بند 6 فصل دوم دستور العمل مذکور، حداکثر امتیاز قابل احتساب بابت سنوات خدمت و تجربه 30 سال خواهد بود.
افزایش ریالی مذکور از تفاوت تطبیق درج شده در احکام حقوقی کارمند کسر نخواهد شد و تفاوت مورد نظر در حکم حقوقی ثابت خواهد ماند.
حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران در سال 1393 به میران 20 درصد نسبت به سال 1392 افزایش می‌یابد.
حداقل و حداکثر حقوق و فوق‌العاده‌های مستمر شاغلان موضوع ماده 76 قانون مدیریت خدمات کشوری و تبصره آن برای سال 1393 (6000000) و (42000000) ریال خواهد بود.
حداقل حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران،‌مشترکان صندوق‌های بازنشستگی و ... به میزان (6000000) ریال است.
ادارات آموزش و پرورش ترتیبی اتخاذ نمایند تا مطالبات استحقاقی حکمی افراد در سال 1392 نظیر ارتقاء رتبه، طبقه شغلی و ... قبل از اجرای حکم افزایش ضریب حقوق آنها صادر شود.
فوق العاده اضافه کار ساعتی به کارمندان با رعایت بند 10 مصوبه فوق الذکر قابل پرداخت خواهد بود.

عداد بازديد اين صفحه: 537
 

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ شنبه بیست و چهارم اسفند 1392 ] [ 11:4 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

یکی از القاب امام رضا(ع) عالم آل محمد(ص) است، البته درباره وجه تسمیه این لقب مباحث فراوانی بیان شده است. اما آنچه در اینجا مدنظر است: می دانیم که همه ائمه اطهار(ع) عالم آل محمد(ص) بوده اند اما چه شده است که این تعبیر درباره علی بن موسی الرضا(ع) به کار رفته است.ظاهرا جهت این قضیه آن است که مامون عباسی پیروان ادیان مختلف را گردهم آورد و آنان را با علی بن موسی الرضا(ع) مواجه کرد (البته امام رضا(ع) هم می فرمایند که او- مامون- زمانی از این عمل خود پشیمان خواهد شد که من به شبهات صاحبان ادیان به زبان خود آنها پاسخ دهم.) در همان مجلس بود که امام رضا(ع) به شبهات آنان- از یهود و نصاری و زرتشتیان و صابئین- به صورت قاطعانه پاسخ دادند وآنان را قانع کردند… برخی از آنها در نتیجه همین مباحثات حضرت به اسلام گرویدند. این جلسه و آنچه در آن روی داد باعث شد لقب عالم آلمحمد(ص) را برای آن حضرت به کار ببرند. نکته دیگر اینکه چرا به امام هشتم علی بن موسی الرضا غریب الغربا می گویند. پرواضح است بسیاری از ائمه ما در مدینه منوره زیسته و در همان جا به شهادت رسیده اند اما امام رضا (ع) به دعوت ایرانیان به ایران آمدند و در ایران به شهادت رسیدند، لذا این تعبیر از این امر نشات گرفته است. (شهادت امام هشتم با اکثریت آرای مورخان در ۲۹ ماه صفر سال۲۰۳ هجری رخ داد، لذا ایشان در ۵۵ سالگی به شهادت رسیدند) همچنین در فضیلت زیارت حضرت ثامن الائمه علی بن موسی الرضا (ع) اخبار متواتری وارد شده و ثواب بسیاری برای زائرین آن حضرت نوشته اند. روایاتی از حضرت رسول اکرم(ص)، امام علی(ع)، امام صادق(ع) و حضرت موسی بن جعفر(ع) از جمله این روایات به شمار می آیند. به عنوان مثال از پیامبر اکرم در تحفه الزائر نقل است که فرمودند: …<پاره ای از تن من در خراسان مدفون گردد و هیچ مومنی زیارت نمی کند او را مگر آنکه بهشت مشتاق او شود و بدنش بر آتش جهنم حرام گردد و هر غمناکی او را زیارت کند حق تعالی غم و همش زائل کند…>، یا اینکه حضرت موسی بن جعفر(ع) فرمودند: <هر که زیارت کند قبر فرزندم علی را خداوند ثواب هفتاد حج به او مرحمت کند….> به این نکته هم باید توجه کرد که آن کسانی که امام رضا(ع) را به عنوان امام هشتم قبول دارند به قطع یقین شیعه اثنی عشری هستند.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ دوشنبه چهاردهم بهمن 1392 ] [ 9:38 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
برای شروع برنامه ی فتوشاپ را باز کنید. از مسیر زیر اندازه و سایز را انتخاب کنید:

File-->new-->...-->OK

فایل جدید ایجاد می شود .Ctrl + I را به طور همزمان از صفحه کلید بفشارید.تا بک گراند سیاه رنگ شود.بعد با ابزار تایپ T کلمه ی مورد نظر( فتوشاپ) را تایپ کنید.در ادامه لایه متن را تبدیل به shape کنید.یعنی مطابق شکل مسیر زیر را طی کنید:


Layer --> Type --> Convert to Shape

با این کار متن به shape تبدیل می شود.

بعد ابزار Pen را انتخاب کنید.گزینه ی Delete Anchor Point Tool را انتخاب کنید.

بعد دکمه ی کنترل را فشار دهید و نگه دارید روی لبه یا مسیر هر حرف کلیک کنیدنقاط مسیر را مشاهده می کنید.( (Ctrl + را

     . به طور همزمان کلیک کنیدتا زوم کرده و بهتر ببینید

 

حالا باتغییر دادن مکان نقاط در مسیر و جابجا کردن  آنها به آن چیزی که مورد نظر شما است دست پیدا کنید

درپایانکار می توانید با کلیک همزمان بر روی

(Ctrl -)

تصویر را به اندازه ی واقعی برگردانید.امیدوارم که مفید بوده باشد


موضوعات مرتبط: آموزش کامپیوتر
[ دوشنبه چهاردهم بهمن 1392 ] [ 9:35 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

سال ها منتظر بوی شهیدت ماندی/ انتظار از در و دیوار خجالت بکشد/ربع قرن است که تقویم ورق خورده ی سال / زدل لحظه شمار تو خجالت بکشد/ پسرت در پی لالایی تو برگشته/ عقده بُگشا که دل زار، خجالت بکشد/استخوانی و پلاکی به تو برگرداندند/ مدعی زین همه ایثار، خجالت بکشد/گل پر پر شده،دامان تو را خوشبو کرد/ در هوایت گل و گلزار خجالت بکشد/رگ غیرت قلم دست چروکیده ی توست / بنویس عشق، که انکار، خجالت بکشد/


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ دوشنبه چهاردهم بهمن 1392 ] [ 9:22 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ دوشنبه چهاردهم بهمن 1392 ] [ 9:20 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]


معلمی که بخاطر بیماری شاگردش،سرخودش رو تراشید...

همکلاسی هایی که از معلشون یاد گرفتن و بخاطر دوستشون سرهای خودشونو تراشیدند..
.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ دوشنبه چهاردهم بهمن 1392 ] [ 9:19 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
وزارت صنعت، معدن و تجارت در اطلاعیه‌‌ای زمان توزیع سبد کالای مرحله اول دولت را روز یکشنبه 13 بهمن‌ماه اعلام کرد.
به گزارش سرویس اقتصادی باشگاه خبرنگاران، به نقل از شاتا، متن کامل این اطلاعیه به این شرح است:

الف: براساس این اطلاعیه

ـ سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد خمینی«ره»

ـ سرپرستان خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور

ـ سرپرستان خانوارهای مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی (با حقوق مستمری زیر پنج میلیون ریال)

ـ سرپرستان خانوارهای کارگران مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی (با حقوق زیر پنج میلیون ریال)

ـ سرپرستان خانوارهای کارکنان شاغل و بازنشسته نیروهای دولتی؛

ـ سرپرستان خانوارهای طلاب، خبرنگاران، دانشجویان متأهل

می‌توانند سبد کالای مرحله اول خود را شامل 10 کیلوگرم برنج، 4 کیلوگرم مرغ، 2 بطری روغن مایع، 2 بسته پنیر بسته‌بندی شده، 1 شانه تخم مرغ یا 24 عدد بسته‌بندی شده، از تاریخ یکشنبه 13 بهمن 1392 طی 15 روز بتدریج بصورت رایگان از مراکز توزیع ذیل دریافت نمایند.

ب: مراکز توزیع عبارتند از:

فروشگاه‌های امکان (کارگران)ـ اسکاد (کارکنان دولت)ـ اتکا (نیروهای مسلح)ـ رفاه (کمیته امداد ـ بهزیستی)ـ سپه (عموم مردم)ـ شهروند (عموم مردم)ـ اتحادیه فرهنگیان (فرهنگیان ـ عموم مردم).

ج: دریافت سبد کالا منوط به ارائه کارت ملی و کارت بانکی سرپرست خانوار که وجه یارانه به آن واریز می‌شود به مراکز توزیع است. ضمناً آن دسته از افرادی که دارای کارت بانکی نمی‌باشند، می‌توانند با مراجعه به بانکی که حساب یارانه ‌دارند درخواست صدور کارت بانکی نمایند.

د: سرپرستان خانوار نیروهای مسلح جهت دریافت سبد کالایی از حکمت کارت استفاده نمایند.

هـ: به منظور صرفه جویی در زمان به متقاضیان اکیدا توصیه می شود قبل از مراجعه به مراکز توزیع به دو طریق ذیل از تخصیص سبد کالا مطمئن شوند:

1ـ ارسال کد ملی از طریق پیامک به شماره 5000499

2ـ مراجعه به درگاه اینترنتی www.yaranehkala.ir از روز شنبه مورخ 12/11/1392.

و: فهرست و نشانی مراکز توزیع از طریق مراجعه به درگاه اینترنتی فوق قابل دسترسی است.

ز: در صورت وجود هرگونه مشکل در دسترسی به کالا، لطفا از طریق تلفن گویای شبانه روزی 124 در سراسر کشور تماس حاصل فرمائید.

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ جمعه یازدهم بهمن 1392 ] [ 12:18 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
ممکن است اين مسئله براي شما نيز پيش آمده باشد که دوست داشته باشيد سيستم خود را به حالتي تنظيم کنيد که به فرض پس از يک ساعت به شکل اتوماتيک خاموش شود. براي اين کار راه هاي مختلفي همانند استفاده از نرم افزارهاي متفرقه وجود دارد ، اما ويندوز XP نيز امکان اين کار را به شکلي مخفي داراست! بدين شکل که با يک عمل ساده ميتوان تايمري را ظاهر کرد که بسته به زمان دلخواه شما سيستم را خاموش خواهد کرد.

 

براي اينکار:
از منوي Start وارد Run شده و عبارت زير را وارد نماييد:
Shutdown -s -t TIME
دقت کنيد که به جاي عبارت TIME زمان دلخواهي که ميخواهيد سيستم پس از آن خاموش شود را بر حسب ثانيه وارد نماييد.
به عنوان مثال قصد داريم تا کامپيوتر يک ساعت ديگر به شکل اتوماتيک خاموش شود ، براي اين کار کافي است عبارت Shutdown -s -t 3600 را در Run وارد نموده و نهايتأ Enter بزنيم.

پس از اين کار خواهيد ديد پنجره اي باز خواهد شد که تايمر آن تا زمان به صفر رسيدن و خاموش کردن سيستم کار خواهد کرد.


براي ریستارت کردن اتوماتيک هم ميتوانيد از دستور زير بهره بگيريد:
Shutdown -r -t TIME
براي متوقف کردن تايمر هم ميتوانيد دستور زير را در Run وارد کنيد:
Shutdown -a


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ چهارشنبه نهم بهمن 1392 ] [ 9:51 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ سه شنبه هشتم بهمن 1392 ] [ 6:14 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
تصاویری که مشاهده می‌کنید، تصاویری نادر از کربلای معلی، بارگاه مطهر حضرت سید الشهدا (ع) و قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل العباس (ع) در سال 1910 میلادی یعنی یک قرن پیش است.


کربلا ضریح حضرت ابا الفضل العباس، قمر بنی هاشم(ع)

 

کربلا منطقه مخیم
 

کربلا حرم مطهر حضرت ابا الفضل العباس، قمر بنی هاشم (ع)پیش از تذهیب


کربلا نهر علقمه زیر مزار حضرت ابا الفضل العباس، قمر بنی هاشم(ع)

 
 

تصویری بسیار نادر از مزار مطهر حضرت ابا الفضل العباس، قمر بنی هاشم (ع)در 20 پایی زیر ضریح مبارک

 

 
کربلا سال 1810 میلادی

 
کربلا دروازه القبله بارگاه سید الشهدا(ع)

 
کربلا بارگاه سید الشهدا (ع)با سه مناره


کربلا بارگاه سید الشهدا(ع)

 
کربلا دروازه القبله بارگاه حضرت ابا الفضل(ع)

 


کربلا بارگاه حضرت ابا الفضل العباس(ع) با تشکر از آقای خانه زر

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، اطلاعات مجتمع شهیدکرمی، تصاویر
[ یکشنبه پانزدهم دی 1392 ] [ 7:44 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
آبدانان دیجیتالی شد

مراد ناصری گفت: امروز شبکه دیجیتال در شهرستان آبدانان راه اندازی شد که در آینده به صورت رسمی بهره برداری می شود.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ دوشنبه دوم دی 1392 ] [ 10:11 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
عادل آذرپژوهشگر برتر گروه علوم انسانی شد
عادل آذر در جشنواره پژوهشگران برتر با کسب عنوان خوش درخشید.
                                                                                     
به گزارش سایت ایلام فردا،چهاردهمین جشنواره ملی تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر سال 1392 با حضور دانشمندان، پژوهشگران و فعلان این عرصه برپا شد.
عادل آذر پژوهشگر نخبه ایلامی نیز با شرکت در این جشنواره موفق به کسب عنوان پژوهشگر برتر سال در حوزه علوم انسانی شد.
این موفقیت بزرگ از سوی رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به این نخبه ایلامی تبریک گفته شده است.
عادل آذر یکی از نخبگان ایلامی است که در حال حاضر ریاست مرکز آمار ایران را برعهده دارد
.

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی، اطلاعات مجتمع شهیدکرمی
[ دوشنبه دوم دی 1392 ] [ 10:10 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
مرد مهربانی که برای دشمنان ترس و وحشت به ارمغان می آورد+تصاویر
شهید محمد کرمی در تاریخ 1/1/42 در روستای شهرک هزارانی از توابع شهرستان آبدانان در خانواده‌ای مذهبی و ساده زیست دیده به دنیا گشود. محمد فرزند ششم خانواده از همان دوران نوجوانی بسیار مهربان بود و از خود شجاعت‌های فراوانی نشان می‌داد.
تعداد بازدید: 66  | تاریخ درج خبر:1392/10/01    | کد خبر: 8815  |

به گزارش سایت خبری آبدانان نیوز، شهید محمد کرمی فرزند اورام و سیما خانم در 4روز از شهریورماه سال1342شمسی در شهرک هزارانی آبدانان دیده به جهان گشود.

وی تحصیلات خود را تا سال دوم راهنمایی پی گرفت و پس از آن با توجه به شرایط جنگی دوران دفاع مقدس به عنوان فرمانده گروهان به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیوست و راهی جبهه های نبرد با متجاوزین بعثی گردید.

شهید کرمی پس از مجاهدت فراوان سرانجام در تاریخ 30آبان سال 1366در منطقه کردستان مورد اصابت ترکش قرار گرفت و به شهادت رسید مزار این شهید در گلزار شهدای آبدانان قرار دارد.
رشادت‌های محمد منجر شد تا سایر اعضای خانواده وی نیز به جبهه اعزام شوند؛ برادر بزرگ محمد در یکی از عملیات‌ها به مقام جانباز شیمیایی نائل شد و بعد از چند سال مقاومت، شهادت را مانند برادر شهیدش لبیک گفت و به او پیوستیکی ویژگی‌های بارز این سردار اسلام کمک به دیگران در شرایط سخت بوده است. محمد با روحیه‌ی معنوی بالای خود، علاقه‌ی شدیدی به حضرت امام خمینی (ره) داشت و دیگران هم به دلیل مهربانی‌های محمد گرایش شدیدی به امام امت پیدا کرده بودند.

 بعد از مهاجرت خانواده‌ی کرمی به خوزستان، محمد دوران کودکی خود را در هجران گذراند. محمد با ایمانی که به خدا داشت در همان آغاز جنگ تحمیلی رژیم بعثی علیه ایران، در آبان ماه سال 59 در حالی که 17 سال داشت، از طریق سپاه خوزستان به فرمان امام امت لبیک گفت و به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد؛ محمد با توجه به شجاعت و دلیری‌هایش در صفوف جبهه‌ها به (محمد تکاور یا محمد رنجر) شهرت یافت.

خواهر شهید کرمی ضمن تایید این موضوع، به خبرنگار ما گفت: طبق آنچه دوستان و همرزمان شهید برای ما گفته‌اند او هرگز برای رفتن به دل دشمن در هر لحظه و در هر شرایطی تردید نمی‌کرد و در میدان نبرد، آن مرد مهربان برای دشمنان ترس و وحشت به ارمغان می‌آورد.گلی کرمی ادامه داد: تحت هیچ شرایطی حاضر نبود میدان نبرد را خالی بگذارد و در سال 66 در رشته‌ی خلبانی پذیرفته شد که خصایص و رشادت‌های محمد باعث شد که به مصلحت و اصرار فرماندهان از رفتن به دانشگاه منصرف شده و به عنوان یک رزمنده در جبهه‌های حق علیه باطل باقی بماند.

 یکی از همرزمان شهید نقل می‌کند، محمد یکی از شب‌ها در حالی که نیروهای خودی در سنگر به استراحت مشغول بودند، ناگهان صدای ناله و زاری در دل شب، به گوش می‌رسد، محمد علی‌رغم اصرار هم‌رزمانش به دنبال صدا رفته و در حالی که دیده‌بان‌های شب دشمن هر جنبده ای را مورد اصابت خمپاره و شلیک مستقیم قرار می‌دادند، برای یافتن منشأ صدا راهی میدان مینی که پیش روی نیروهای ایرانی بود، شد.

 بعد از چند لحظه محمد در میانه میدان مین با جسد نیمه جان یک سرباز عراقی مواجه می‌شود که به شدت زخمی شده بود. بعد از کمک کردن به سرباز زخمی دشمن و انتقال او به سنگر نیروهای خودی، زخم‌های او را پانسمان می‌کند و به او از غذای خود می‌دهد و از او پرستاری می‌کند.

خواهر شهید در ادامه گفت و گو از اخلاق حسنه شهید گفت و افزود: محمد بسیار با تقوا بود و اخلاق حسنه او منجر شده بود تا بسیاری از دوستان او جذب جبهه‌های نبرد شوند.

وی تاکید کرد: محمد در سال 1362 به سپاه ایلام منتقل و به عضویت رسمی سپاه درآمد و بارها در گردان 505 محرم حماسه آفرید.

گلی کرمی تصریح کرد: محمد یک بار در سال 64 در جبهه مهران شدیداً مجروح شد و یک بار دیگر نیز در عملیات نصر 4 در منطقه عملیاتی کردستان جراحات سنگین تری را به جان خرید، اما همچنان در میدان نبرد علیه متجاوزین بعثی خستگی ناپذیر بود.

رشادت‌های محمد منجر شد تا سایر اعضای خانواده وی نیز به جبهه اعزام شوند؛ برادر بزرگ محمد در یکی از عملیات‌ها به مقام جانباز شیمیایی نائل شد و بعد از چند سال مقاومت، شهادت را مانند برادر شهیدش لبیک گفت و به او پیوست.

محمد در عملیات‌های متعددی از جمله فتح‌المبین، والفجر 1، کربلای 1، کربلای 10، کربلای 16 و چند عملیات ایذایی دیگر شرکت داشت و با ایمان بالای خود، نیروهای تحت امر خود را به بهترین نحو تعلیم می‌داد.

رازی که پنهان ماند
خواهر شهید کرمی درباره رفتار او با خانواده، گفت: محمد بسیار به پدر و مادرمان احترام می‌گذاشت و زمانی که از جبهه به دیدار خانواده می‌آمد از گفتن سمت خود در جنگ که فرماندهی بود خودداری می‌کرد، تا منجر به نگرانی آن‌ها نشود، اما هر وقت که والدین نیروهای تحت فرمان محمد، برای سفارش فرزندانشان به درب منزل مان می‌آمدند، پدرمان از حرف‌های آن‌ها تعجب و معمولاً سکوت می‌کرد و راز فرماندهی او برایمان تا زنده بود پنهان ماند.

وی ادامه داد: محمد همیشه در عین صمیمیتی که داشت به خواهران و برادران خود تاکید می‌کرد با دیگران با احترام رفتار کنیم و خوش‌رویی را در سرلوحه کارها قرار دهیم.

سرانجام محمد در تاریخ 30/8/66 در عملیات غرور آفرین نصر 8 در حالی که فرمانده گروهان بود، در مرتفع‌ترین قلل مه آلود کردستان مورد اصابت ترکش قرار گرفت و به شهادت رسید.
قسمتی از وصیت نامه شهید

ای مردم مسلمان ایران نکند خدای نکرده از پشتیبانی امام و ولایت فقیه دست بردارید که در آن صورت اسلام از بین می رود و گناهش به گردن ماست و روز محشر چه جوابی خواهیم داد.

پس باید همانطوری که حسین وار شده ایدمثل حسین هم ،مصیبت ها را تحمل کنید روزی می آید که تمام به دست شما به اهتزاز در خواهد آمد و ابر قدرتهای شرق و غرب بر این مسئله واقفند. البته تحقق این امر دو شرط دارد:یکی اینکه گوش به فرمان امام و پیرو ولایت فقیه باشید و دیگری ایجاد وحدت در بین تمام مسلمین جهان پس توصیه می کنم که به ریسمان ولایت فقیه و وحدت چنگ زنید


.

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی، اطلاعات مجتمع شهیدکرمی
[ یکشنبه یکم دی 1392 ] [ 10:50 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
میزان افزایش حقوق و عیدی کارمندان

    نرخ دلار در بودجه سال آینده را 2650 تومان است و ما در سال آینده به دنبال یکسان سازی نرخ هستیم چرا که معتقدیم فاصله زیاد بین نرخ بازار آزاد و مبادله فسادآور است. ما می توانیم به تقاضای ارزی پاسخ دهیم. این درحالی است که بانک مرکزی با توجه به تعامل‌هایی که در عرصه بین المللی ایجاد شده از منابع و ذخایر بیشتری به طور یقین در سال 93 نسبت به سال 92 برخوردار خواهد بود.

    ما اعتقاد به دخالت در بازار ارز نداریم اما باید آن را کنترل کنیم چرا که نمی توانیم مردم بی دفاع را در بازار رها کنیم بنابراین باید نرخ واقعی ارز در بازار تثبیت شود. همین که امسال نرخ دلار 2477 تومان بود ما حتی یک بار هم ورود پیدا نکردیم تا حتی یک دلار را هم در بازار بفروشیم و از آن کسب درآمد کنیم. ما از فروش ارز در بازار و به دست آوردن درآمد خوشحال نمی شویم بلکه به دنبال واقعی کردن ارزش پول ملی کشور هستیم.

    تلاش کردیم تا نرخ تسعیر و برابری به سمت واقعیت در بودجه به سمت واقعیت برود و امیدواریم تا نرخ واقع بینانه ای که نرخ اسمی بازار نیست بلکه نرخ بین 2588 و 2650 تومان است نرخ متعادلی باشد.

    در مقابل افزایش هزینه‌های جاری ما در فکر افزایش حقوق کارکنان نسبت به تورم نیز بوده‌ایم و بر این اساس با توجه به این که دولت  در پی کاهش نرخ تورم در سال ‌آینده است افزایش 17.5 درصدی را برای حقوق کارکنان در نظر گرفته‌ایم.

    ما در بودجه سال آینده به هیچ عنوان کسری نداریم و لایحه را بدون کسری به مجلس تقدیم کردیم و هیچ نکته مبهم و پنهانی در آن وجود ندارد. چرا که اگر این گونه بود نشستی نمی گذاشتم که تمام ابعاد بودجه به وضوح تشریح کنم.

    برخی نسبت به افزایش سهم نفت انتقاد دارند اما این مساله از آنجایی نشات می گیرد که ضمن کاهش میزان واگذاری‌ها با لغو بخشی از تحریم ها فروش و درآمد نفتی بیشتر شده و از سوی دیگر درآمد قابل ملاحظه از بخش پتروشیمی برای دولت ایجاد خواهد شد.

    نوبخت همچنین عیدی 92 را 503 هزار تومان اعلام کرد.

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ دوشنبه هجدهم آذر 1392 ] [ 7:54 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

کتاب معلم ریاضی اول دبستان

دريافت فايل

کتاب معلم ریاضی دوم دبستان

دريافت فايل

کتاب معلم ریاضی ششم دبستان

دريافت فايل


موضوعات مرتبط: بانک سوالات ابتدایی، اطلاعات عمومی
[ سه شنبه دوازدهم آذر 1392 ] [ 10:59 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

فیلم مراسم تاسوعای حسینی 92 شهر مورموری با مداحی مجتبی ملایی


http://www.aparat.com/v/dRuT9

فیلم مراسم عاشورای حسینی 92شهر مورموری با مداحی رشید الیاسی زاده


http://www.aparat.com/v/g4Wkz

فیلم مراسم شیرخوارگان حسین (ع) شهر مورموری - محرم 91 با مداحی نظری از آبدانان


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی، اطلاعات مجتمع شهیدکرمی
[ چهارشنبه بیست و نهم آبان 1392 ] [ 11:25 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
[ سه شنبه بیست و هشتم آبان 1392 ] [ 9:28 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

دکتری برای خواستگاری دختری رفت ولی دختر او را رد کرد و گفت به شرطی قبول میکنم که مادرت به عروسی نیاید

آن جوان در کار خود ماند و پیش یکی از اساتید خود رفت و با خجالت چنین گفت: در سن یک سالگی پدرم مرد ومادرم برا اینکه خرج زندگیمان را تامین کند در خونه های مردم رخت و لباس میشست

حالا دختری که خیلی دوستش دارم شرط کرده که فقط بدون حضور مادرم حاضر به ازدواج با من است نه فقط این بلکه این گذشته مادرم مرا خجالت زده کرده است به نظرتان چکار کنم

استاد به او گفت:از تو خواسته ای دارم به منزل برو و دست مادرت را بشور، فردا به نزد من بیا و بهت میگم چکار کنی

و جوان به منزل رفت و اینکار را کرد ولی با حوصله دستای مادرش را در حالی که اشک بر روی گونه هایش سرازیر شده بود انجام داد زیرا اولین بار بود که دستان مامانش درحالی که از شدت شستن لباسهای مردم چروک شده وتماما تاول زده و ترک برداشته اند را دید

طوری که وقتی آب را روی دستانش میریخت از درد به لرز میفتاد.

پس از شستن دستان مادرش نتونست تا فردا صبر کند و همون موقع به استاد خود زنگ زد و گفت:

ممنونم که راه درست را بهم نشون دادی من مادرم را به امروزم نمیفروشم چون اون زندگی را برای آینده من تباه کرد . . .

به سلامتی همه مادرا 
 

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ چهارشنبه بیست و دوم آبان 1392 ] [ 11:57 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
فقر چيست؟ . فقر اینه که ۲ تا النگو توی دستت باشه و ۲ تا دندون خراب توی دهنت؛ فقر اینه که روژ لبت زودتر از نخ دندونت تموم بشه؛ ... فقر اینه که شامی که امشب جلوی مهمونت میذاری از شام دیشب و فردا شب خانواده ات بهتر باشه؛ فقر اینه که ماجرای عروس فخری خانوم و زن صیغه ای پسر وسطیش رو از حفظ باشی اما تاریخ کشور خودت رو ندونی؛ فقر اینه که توی خیابون آشغال بریزی و از تمیزی خیابونهای اروپا تعریف کنی؛ فقر اینه که ماشین چهارصد میلیون تومانی سوار بشی و قوانین رانندگی رو رعایت نکنی؛ فقر اینه که دم از دموکراسی بزنی ولی ، تو خونه بچه ات جرات نکنه از ترست بهت بگه که بر حسب اتفاق قاب عکس مورد علاقه ات رو شکسته؛ فقر اینه که ورزش نکنی و به جاش برای تناسب اندام از غذا نخوردن و جراحی زیبایی و دارو کمک بگیری؛ فقر اینه که کتابخانه خونه ات کوچکتر از یخچالت باشه؛ فقر اینه که به جای کمک به یه آدمی که نیازمند کمکه، موبایلت رو دربیاری و ازش فیلم و عکس بگیری؛ فقر اینه که تمامیِ ابزار مدرنِ آشپزی توی آشپزخونه ات باشه ولی فقط نیمرو درست کردن بلد باشی
موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ یکشنبه نوزدهم آبان 1392 ] [ 10:27 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

آپدیت اتوماتیک نود سی ودو

آموزش تصویری آپدیت همیشگی آنتی ویروس Eset و Nod32 با سرور سافت گذر

eset

پایگاه اینترنتی سافت گذر سرویسی را در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می دهد تا کاربران ایرانی با اعمال تغییراتی در سرور آپدیت eset و nod32 بدون نیاز به هیچ یوزرنیم و پسوردی و به صورت کاملا خودکار بتوانند از آخرین آپدیت آنتی ویروس خودشان استفاده کنند.

بدون توضیح بیشتر آموزش تصویری اعمال تغییرات مورد نیاز در محیط برنامه را با هم پی می گیریم:

در مرحله صفرم: روی محیط آنتی ویروس خودتان کلید F5 را فشار دهید یا از هر روش متعارفی که می دانید وارد پنجره setup شوید.

مرحله اول: گزینه update را پیدا و کلیک کنید. به تصویر زیر توجه کنید:

به روز رسانی دائمی آنتی ویروس بخش اول

مرحله دوم: در تنظیمات بخش update متناسب با تصویر در بخش انتخاب پروفایل گزینه edit از update server را کلیک کنید.

به روز رسانی دائمی آنتی ویروس بخش دوم

مرحله سوم: در پنجره لیست سرور آپدیت آدرس: http://dl.softgozar.com/eset_upd_softgozar1 را در update servers بنویسید و گزینه add را بزنید.

به روز رسانی دائمی آنتی ویروس بخش سوم

در آخرین مرحله: شما آدرس مورد نظر را در آپدیت سرور می بینید و سایر قسمت ها را خالی بذارید و ok کنید. (بر روی تصویر زیر برای مشاهده در اندازه واقعی کلیک کنید.)

به روز رسانی دائمی آنتی ویروس بخش آخر

حال دیگر در به روز رسانی، نرم افزار آنتی ویروس شما پیغامی مبنی بر اشتباه بودن نام کاربری و کلمه عبور نمی دهد و برنامه شما بصورت اتوماتیک آپدیت می شود. همان طوری که در ابتدا هم گفتم برای داشتن محیطی امن در رایانه خود می بایست نسخه های امنیتی سیستم عامل را هم به خصوص در ویندوز های xp، vista و ۷ به روز کرد.

اینجا هم صفحه اختصاصی است که برای معرفی این سرویس در سافت گذر تهیه شده و در صورت بروز هر گونه مشکل و از آخرین خبر های مرتبط با مراجعه به آن آگاه می شوید.

روش های مشابه با سرور های متفاوت توسط سایت های خارجی نیز برای به روزرسانی همیشگی وجود دارند اما توصیه من استفاده از وب سایت مطمئن داخلی است. من بیش از یک ماه است که از این روش استفاده کردم و به مشکلی بر نخوردم و نیازی به تلف کردن وقت برای پیدا کردن یوزنیم و پسورد در این مدت نبوده است. شما هم می توانید تجربیات خود را درباره آنتی ویروس ها و آپدیت آن ها در بخش نظرات مطرح کنید.

همین الآن آخرین نسخه از آنتی ویروس ها را دانلود کنید.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی، مقالات، ایا می دانید
[ دوشنبه ششم آبان 1392 ] [ 10:6 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
آرشیو سوالات کلاس دوم راهنمایی نمونه سوالات اول راهنمایی درس به درس نمونه سوالات دوم راهنمایی درس به درس نمونه سوالات سوم راهنمایی درس به درس نکات و نمونه سول تستی زبان انگلیسی سوم راهنمایی آموزش درس به درس زبان انگليسي دوم راهنمايي بارم بندی تمام دروس راهنمایی
موضوعات مرتبط: بانک سوالات ابتدایی، اطلاعات عمومی
[ دوشنبه ششم آبان 1392 ] [ 7:53 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
***مصوبه افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت از آبان ماه لغو شد.***

 در تصویب نامه هیات وزیران آمده است: با توجه به نظریه رییس مجلس شورای اسلامی موضوع نامه شماره ۳۸۴۷۹ هـ/ب مورخ ۳۰/۰۶/۱۳۹۲، هیات وزیران تصویب نامه شماره ۸۳۴۴۷/ت ۴۸۷۲۹ هـ مورخ ۰۹/۰۴/۱۳۹۲ و اصلاحیه بعدی آن موضوع تصویب نامه شماره ۱۰۴۶۱۵/ت ۴۸۷۲۹ هـ مورخ ۱۰/۰۵/۱۳۹۲ را لغو نمود.

پیش از این مقرر شده بود حقوق کارکنان ۱۲ وزارتخانه کشور از آبانماه سال جاری بابت پرداخت فوق العاده ویژه به میزان ۲۰ درصد افزایش یابد که با مصوبه جدید هیات وزیران ، این افزایش حقوق لغو شد .


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، اطلاعات مجتمع شهیدکرمی
[ دوشنبه ششم آبان 1392 ] [ 7:18 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
[ یکشنبه پنجم آبان 1392 ] [ 10:2 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

روش تدریس ریاضی ششم ابتداییموضوعات مرتبط: بانک سوالات ابتدایی، اطلاعات عمومی
[ یکشنبه پنجم آبان 1392 ] [ 10:1 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
[ یکشنبه پنجم آبان 1392 ] [ 9:59 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

آزمون عملکردی علوم دوم دبستان


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ یکشنبه پنجم آبان 1392 ] [ 9:58 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

با رأي موافق نمايندگان :

فاني به جمع وزيران دولت روحاني پيوست/ آموزش و پرورش در نيمه پاييز صاحب وزير شد
نمايندگان در نشست علني امروز با انتخاب علي‌اصغر فاني به‌عنوان وزير آموزش و پرورش موافقت كردند.

وزیر


ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ یکشنبه پنجم آبان 1392 ] [ 9:57 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
با سلام و عرض تبریک سال نو خدمت همکاران گرامی.تو این پست سؤالات چند گزینه ای دروس پایه ی دوم رو گذاشتم.امیدوارم استفاده کامل رو ببرید.


علوم (سرگذشت دانه و درون آشیانه)


ریاضی (اندازه گیری)


بخوانیم (واژه سازی)

منبع:www.kanoon.ir


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ یکشنبه پنجم آبان 1392 ] [ 9:56 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

معما و چیستان

1. رنگ سفيد صخره ها آيد ميان سفره ها هرکس نداند نام او مزه ندارد کام او.

2. نه انگورم نه انار  هم در انگورم هم در انار  زنجير نيستم اما در زنجيرم  نخجير نيستم 

اما در نخجيرم.

3. آن چيست که هم انسان دارد،هم تخم مرغ وهم جاده؟

4. آن چيست که من مي روم و او مي ماند؟

5. آن چيست که پاي کوه نشسته و عمامه به سر دارد؟

6. آن چيست که اگر به زمين بيفتد نمي شکند،در آب هم تر نمي شود؟

7. موجود سرد و بي جان. گيرد ولي دوصد جان. دهان تنگ و تاريک. گردن دراز و باريک.

8. آن چيست که سرش را ببري زنده ميشود؟

9. آن چيست که گردن دارد اما سرندارد. دست دارد اما پاي ندارد؟

10. همه اطاق را پر ميکند اما از سوراخ کليد بيرون ميرود؟


جواب ها در ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ یکشنبه پنجم آبان 1392 ] [ 9:55 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
 

مصرف روزانه اين ميوه از بروز ناراحتي قلبي پيشگيري مي کند.

ويتامين C و بتاکاروتن موجود در هندوانه مانع از بروز هر نوع سرطان مي شود.

ليکوپن هندوانه با سرطان و آرتريت مقابله مي کند.

مصرف منظم هندوانه، گوجه فرنگي و زردآلود مانع از بروز سرطان پروستات مي شود.

ميوه اي انرژي زا و تقويت کننده بينايي است.

ناراحتي هاي چشمي مربوط به سن را برطرف مي کند.

ماده موجود در آن به نام «نيترولين»، سموم بدن را دفع مي کند.

اسيد نيتريک هندوانه کاهش دهنده فشار خون است.

ويتامين B۶ در آن براي مغز بسيار مفيد است.

منبع عالي پتاسيم است، که در کنترل فشار خون موثر است.

مصرف چند برش هندوانه پس از شام، به خواب راحت کمک مي کند.

خطرات مربوط به آسيب هاي پوستي بر اثر نور خورشيد را با ۴۰درصد کاهش مي دهد.

پتاسيم آن، باعث دفع سموم و کاهش اسيد اوريک در خون مي شود و در نتيجه احتمال آسيب 

هاي کليوي را کاهش مي دهد.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی، اطلاعات مجتمع شهیدکرمی
[ یکشنبه پنجم آبان 1392 ] [ 9:54 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
                     

1- خواب نیمروزی و بهبود ریتم بیولوژیک در کودکان


اکثر کودکان زیر ۵ سال برای سلامت جسمی، بهبود خلق‌وخو و افزایش یادگیری به خواب نیمروز نیاز 

دارند. چه در کودکان چه در افراد بزرگسال وقتی به ساعت‌های عصرگاهی نزدیک می‌شویم قابلیت 

یادگیری کاهش می‌یابد. به همین دلیل است که معمولا بعد از صرف غذا از نظر روانی افراد دوست 

دارند کمی استراحت کنند و بخوابند. این نیاز از ریتمی بیولوژیک تبعیت می‌کند و از نظر ژنتیک

 برنامه‌ریزی شده است. امروزه جز در برخی کشور‌ها این عادت خوب در بزرگسالان به دست 

فراموشی سپرده شده است. با این حال در برخی کشور‌ها مانند ژاپن هنوز هم در اداره‌ها وقتی را به 

ناهار و استراحت نیمروزی اختصاص می‌دهند.


2- خواب نیمروز پیش‌آمادگی خواب شبانه

وقتی کودکی خواب نیمروز نداشته باشد، حالات تهاجمی، عصبی و ستیزه‌جویانه دارد و این خلق تا

 انتهای شب و زمانی که می‌خواهد بخوابد ادامه می‌یابد و در طول خواب شبانه نیز آرام نیست. خواب

 نیمروز به شرط آن‌که طولانی‌ نشود مکمل خواب شبانه بوده و باعث آرامش کودک می‌شود. کودکی 

که در طول روز استراحت می‌کند، استرس‌هایش کاهش می‌یابد و هنگامی که به رختخواب می‌رود در

 انتهای شب از نظر جسمی و روانی خسته نیست. البته تمام فواید خواب نیمروز برای خواب شبانه بهتر،

 به این شرط است که خواب نیمروز قبل از ساعت ۳۰/۵ خاتمه یابد. در غیر این صورت کودک در 

طول شب دچار مشکلات خواب خواهد شد. بنابراین سعی کنید کمی بعد از صرف ناهار کودک را

 بخوابانید و یک ساعت تا یک ساعت و نیم بعد او را بیدار کنید. معمولا کودک بعد از این ساعت شروع 

به حرکت و سر و صدا کردن می‌کنند که نشانه ورود او به مرحله بعدی خواب است. اجازه ندهید کودک 

وارد مرحله خواب عمیق شود. او را بیدار کنید تا شب به راحتی بخوابد. 


3- خواب نیمروزی و استراحت مغز و جسم

کودکان در طول روز مشغول بازی هستند و کمتر دراز می‌کشند. به همین دلیل فشار زیادی به ستون

 مهره آن‌ها می‌آید و جریان گردش خون‌شان تند است. برخی عضلات‌شان نیز دچار گرفتگی می‌شود.

 خوابیدن و درازکشیدن باعث رفع تمام این مشکلات می‌شود. در ضمن با بستن پلک‌ها مغز فرصت

 طبقه‌بندی اطلاعات را پیدا می‌کند.


4-کاهش مقاومت در برابر خوابیدن

خواب نیمروز شامل خواب سبکی است که معمولا در طول آن کودک کابوس نمی‌بیند. از سوی دیگر به 

دلیل نور روز کودک راحت‌تر محیط اطراف را می‌بیند و ترسی به دلش راه پیدا نمی‌کند. همین موضوع 

باعث تمایل بیشتر کودک به خوابیدن می‌شود. کودکانی که در طول روز نمی‌خوابند به دلیل کابوس‌های 

شبانه و تاریکی از خوابیدن هراس دارند و در برابر آن مقاومت می‌کنند.


5- کاهش کابوس شبانه

کودکی که در طول روز نمی‌خوابد دچار کمبود خواب کوتاه و عمیق می‌شود. بنابراین در طول خواب 

شبانه این دوره از خواب، طولانی‌تر خواهد شد. وقتی بعد از این دوره کودک وارد دوره خواب عمیق 

و بلند می‌شود دچار کابوس شده و مرتب جیغ می‌زند اما چون وارد فاز خواب عمیق‌تر شده است 

نمی‌تواند متوجه والدینی شود که می‌خواهند از او حمایت کنند.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی، اطلاعات مجتمع شهیدکرمی
[ یکشنبه پنجم آبان 1392 ] [ 9:53 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
[ یکشنبه پنجم آبان 1392 ] [ 9:52 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ دوشنبه بیست و نهم مهر 1392 ] [ 9:56 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، حقوق نمايندگان مجلس همواره يکي از موضوعاتی است که حرف و حديث‌‌های زيادی در خصوص آن مطرح بوده است.
 

اين موضوع در مجلس نهم توسط برخی نمايندگان، علني شده تا جايی كه آنها ميزان حقوق دريافتی خود از مجلس را اعلام کردند.
 
اين در حالی است که "سيد محمد بياتيان"، "نماينده بيجار و حسن‌آباد" به عنوان رئيس "مجمع نمايندگان استان كردستان" و "عضو هيئت رئيسه كميسيون صنايع و معدن مجلس شوراي اسلامي" آخرين فيش حقوقی خود كه مربوط به مهر ماه سال جاری است را به منظور تنوير افكار عمومی در اختيار باشگاه خبرنگاران قرار داد.

بر اين اساس ميزان دريافتی نماينده بيجار به شرح زير است:

حقوق پايه:  30 ميليون و 934 هزار و 500 ريال؛ معادل 3 میلیون و 93 هزار و 450 تومان
عائله‌مندی:  يك ميليون و207 هزار و 200 ريال؛ معادل 120 هزار و 720 تومان
روندماه قبل: 744 ريال
حق اولاد: 603 هزار و 600 ريال؛ معادل 60 هزار و 360 تومان
حق ايثارگری و جانبازی: معادل يك ميليون و 307 هزار و 800 ريال؛ 130 هزار و 780 تومان
جمع مزايا: 34 ميليون و 053 هزار و 844 ريال؛ معادل 3 میلیون و 405 هزار و 384 تومان

خالص پرداختی: 32 ميليون و 930 هزار ريال؛ معادل 3 میلیون و 293 هزار تومان


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ دوشنبه بیست و نهم مهر 1392 ] [ 9:32 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
کتاب های مدرسه شامل دوران ابتدایی، راهنمایی، متوسطه جدید و تربیت معلم را در قالب یک فایل PDF بر روی رایانه خود ذخیره کنید.

موضوعات مرتبط: بانک سوالات ابتدایی، اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ یکشنبه بیست و هشتم مهر 1392 ] [ 7:42 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
عنوان / موضوع : پاسخ سئوالات استان ها در ارتباط با صدور گواهينامه نوع دوم


 رييس محترم اداره آموزش نيروي انساني استان .....

با سلام و احترام

   به پيوست پاسخ سوالات مشترك استان ها در خصوص نحوه اجراي فرايند صدور گواهي نامه نوع دوم جهت اطلاع و بهره برداري لازم  ارسال مي گردد.

  بديهي است سئوالات و ابهامات موردي از طريق مكاتبه اداري پاسخ داده خواهد شد.

دانلود سوالات باجواب


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ یکشنبه بیست و هشتم مهر 1392 ] [ 4:26 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
با سلام و احترام

سایت رسمی دبستان صداقت به آدرس http://sedaghat.abdanan.elamsch.irراه اندازی گردید

این سایت دارای دامنه و با پسوند رسمی irمی باشد و زیر نظر مجتمع شهید کرمی فعالیت می کند


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ چهارشنبه بیست و چهارم مهر 1392 ] [ 1:41 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
در سال 1372 هجری برابر با 1953 میلادی مجله آمریکایی «نشنال جئوگرافی» که شهرتی جهانی دارد، در شماره ماه جولای خود تصاویری از موسم حج آن سال چاپ و منتشر می‌کند.

این تصاویر توسط دانشجویی مسلمان به نام «عبد الغفور شیخ» گرفته شده که تابعیت پاکستانی داشت و همراه پدرش در آفریقای جنوبی کار می‌کرد. پدر شیخ او را برای تحصیل راهی یکی از دانشگاه‌های آمریکا می‌کند تا در آنجا مدیریت و بازرگانی بخواند.

شیخ هنگام اقامت در آمریکا به مقر مجله نشنال جئوگرافی رفته و آنها را خبردار می‌کند که راهی عربستان برای ادای فریضه حج است و به آنها پیشنهاد داد، تصاویری از آن مناسک گرفته و آن را در مجله منتشر کند.

مدیر این مجله با این پیشنهاد شیخ موافقت می‌کند و برای معرفی اسلام و تبیین شعائر مقدس آن دوربین‌هایی در اختیار این دانشجوی پاکستانی قرار می‌دهد تا حج آن سال را به تصویر بکشد.

آنچه در زیر مشاهده می‌کنید، تصاویر گرفته شده توسط عبد الغفور شیخ به همراه توضیحات هریک از این عکس‌هاست.

تابلویی که محدوده حرم را نشان می‌دهد و روی آن علامت ایست داده شده و ورود غیرمسلمین را به این منطقه ممنوع کرده است.چند جوان از اهالی جده که برای ادای مناسک حج به مکه آمده‌‌اند و از ظاهر آنها برمی‌آید که باید از افراد توانگر جده باشندجمعی از نمازگزاران که به دلیل مملو بودن مسجد الحرام، در محیط بیرون آن درحال ادای نماز و شنیدن خطبه‌های نماز هستندبازارهای اطراف مسجد الحرام که در آنها نان، قهوه، سجاده و اجناسی دیگر به فروش می‌رسدتغییر پرده خانه کعبه با پارچه‌ای که در مصر بافته شده و حجاج نیز به نظاره آن ایستاده‌اندیک پلیس سعودی که در وسط تصویر در حال تمیز کردن و پاک کردن «حجر الاسود» است
یک پلیس سعودی که در دست خود سیمی به دست دارد تا با آن حرکت حجاج را نظم ببخشدگوشت‌های قربانیبازار خرید گوسفند برای قربانی کردن، عبد الغفور شیخ، تهیه کننده این عکس‌ها در اینجا با لباس غربی دیده می‌شودرمی جمرات یا شیطان؛ در اینجا افرادی را مشاهده می‌کنید که سربندهای قرمز به سر دارند و آنها افراد قبایل ساکن بین مکه و طائف هستند، برخی از آنها نیز از اهالی وادی المحرم و الهدى که بنا به گفته الشیخ از چهل سال پیش چنین سربندهایی را برسر می‌گذاشتند و به «الحمودی»‌ها معروف بودند. اما نکته بسیار عجیب در این تصویر که خود تصویرگر هم به آن اشاره داشته وجود تبلیغات «کوکا کولا» در حج آن هم در آن زمان بوده استمناسک تراشیدن سراستفاده از نوشیدنی‌های خنک‌کننده توسط حجاج که در اینجا هم نوشابه‌های کوکا کولا مشاهده می‌شود


پخت غذا توسط خود حجاج در روز عرفهیکی از حجاج در حال نوشتن نامه برای خانواده یا بستگان خودمنظره عرفات از بلندای کوه «الرحمه»رئیس هیئت حجاج مصرى در کنار حاکم جده شاهزاده «عبد الرحمن السدیری»پیاده شدن حجاج از یک کشتی به بندر جدهپیاده شدن حجاج لبنانی از یک فروند هواپیما در فرودگاه جدهموضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، تصاویر، ایا می دانید
[ چهارشنبه بیست و چهارم مهر 1392 ] [ 9:33 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
اختصاصی/ با تهیه طرحی توسط مجلس
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در اين كميسيون در حال ارائه پيشنهادي به صورت ماده واحده هستيم كه دولت در شش ماهه دوم امسال و براي سال 93 در صورت تداوم هدفمندي كه قطعا ادامه مي‌دهد، حداقل بايد سه...

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی
[ جمعه دوازدهم مهر 1392 ] [ 12:36 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
همزمان با روز کارمند/

کمیته استخدام مجلس "افزایش حقوق" کارمندان دولت را تصویب کرد

خبرگزاری تسنیم: رئیس کارگروه اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس از اجازه مجلس به دولت برای افزایش حقوق کارمندان از ۲۴۰۰ تا ۹ هزار تومان خبر داد.

مهدی عیسی‌زاده رئیس کارگروه اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه امروز این کارگروه اظهار داشت: امروز در کارگروه اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی‌ مجلس طرح اصلاح مواد 64 و 65 قانون خدمات کشوری را مورد بررسی قرار داد.

وی ادامه داد: ماده 64 قانون خدمات کشوری با اندک تغییراتی در حقوق و مزایای کارمندان دولت، عیناً به تصویب کارگروه اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس رسید و در ماده 65 تغییرات اساسی به وجود آوریم.

رئیس کارگروه اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: براساس مصوبات این کارگروه ما به دولت اجازه دادیم که براساس نرخ تورم بانک مرکزی از 2 هزار و 400 تا 9 هزار تومان حقوق سالیانه کارمندان خود را افزایش دهد.

عیسی‌زاده اضافه کرد: همچنین در این جلسه به دولت اجازه دادیم که اضافه‌کاری و اضافه حقوق و مزایای سالیانه کارمندان بر اساس نرخ تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی باشد تا در دفترچه سالیانه لحاظ شود.

وی ادامه داد: همچنین نحوه هزینه‌کرد اضافه‌کاری و حقوق و مزایای کارمندان به دولت واگذار شده است و براساس حساسیت شغلی و جایگاه، دولت می‌تواند این حقوق و مزایا که نام آن اضافه‌کاری است را به تشخیص مدیران تقسیم کند.

رئیس کارگروه اداری و استخدامی کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: این تصمیمات به صورت ویژه برای روز کارمند و هفته دولت گرفته شده است.

[ دوشنبه چهارم شهریور 1392 ] [ 7:12 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
31مرداد ماه 92؛ واريز سهمیه بنزین به كارت‌هاي سوخت
سهمیه ۶۰ لیتری بنزین یارانه ای خودروهای شخصی و ۲۵ لیتری موتورسیکلت‌ها بدون تغییر در 31 مرداد ماه 92 به كارت‌هاي سوخت واريز مي‌شود.
حکم آزادي حسني مبارک صادر شد/ ديکتاتور اين هفته آزاد مي‌شود
الميادين در خبري فوري اعلام کرد حکم آزادي حسني مبارک ديکتاتور سابق مصر صادر شد.
[ دوشنبه بیست و هشتم مرداد 1392 ] [ 7:0 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
علی اصغر فانی
فانی سرپرست آموزش و پرورش شد

علی اصغر فانی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

[ یکشنبه بیست و هفتم مرداد 1392 ] [ 11:44 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
نجفی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شد
با حکم رئیس جمهور؛
محمدعلی نجفی باحکم حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر روحانی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شد.
[ یکشنبه بیست و هفتم مرداد 1392 ] [ 11:42 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
هيات وزيران به 16 دستگاه اجرایی مجوز داد تا نسبت به پرداخت فوق‌العاده ويژه به ميزان حداکثر تا 25 درصد حقوق و فوق‌‌العاده‌هاي مستمر با رعايت سقف 25 درصد از مشاغل اقدام کنند.

خبرگزاری مهر: هيات وزيران به 16 دستگاه اجرایی مجوز داد تا نسبت به پرداخت فوق‌العاده ويژه به ميزان حداکثر تا 25 درصد حقوق و فوق‌‌العاده‌هاي مستمر با رعايت سقف 25 درصد از مشاغل اقدام کنند.

هيات وزيران بنا به پيشنهاد معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور و به استناد به بند 10 ماده 68 قانون مديريت خدمات کشوري مصوب سال 1386، این مصوبه را تصویب کرده است.

براساس این مصوبه، به دستگاه‌هاي اجرايي زير اجازه داده مي‌شود نسبت به پرداخت فوق‌العاده ويژه به ميزان حداکثر تا 25 درصدحقوق و فوق‌‌العاده‌هاي مستمر با رعايت سقف 25 درصد از مشاغل با تائيد معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور و محل وجوه حاصل از صرفه جويي دستگاه متبوع اقدام کند.

1- وزارت امور اقتصادي و دارايي و سازمان‌هاي وابسته

2- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي و سازمان‌هاي وابسته

3- وزارت ورزش وجوانان و سازمان‌هاي وابسته

4- وزارت فرهنگ و ارشاداسلامي و سازمان‌هاي وابسته

5- وزارت راه و شهرسازي و سازمان‌هاي وابسته

6- وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي و سازمان‌هاي وابسته

7- وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان‌هاي وابسته

8- وزارت جهادکشاورزي و سازمان‌هاي وابسته (به استثناي سازمان دامپزشکي کشور)

9- وزارت آموزش پرورش و سازمان‌هاي وابسته

10- وزارت ارتباطات و فناوري ارتباطات و سازمان‌هاي وابسته

11- سازمان حفاظت محیط زیست

12- سازمان میراث فرهنگی،‌صنایع دستی و گردشگری

13- جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

14- -بنیاد شهید و امور ایثارگران

15- نهاد ریاست جمهوری

16-معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و مراکز وابسته

2- دستگاه‌های اجرایی که قبلا از ابلاغ این تصویب‌نامه طبق مصوبات هیات وزیران از فوق‌العاده مذکور برخوردار شده‌اند، مشمول این تصویب‌نامه نیستند.

[ شنبه بیست و نهم تیر 1392 ] [ 8:29 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
92/04/28
با تشکر از آبدانان نیوز

موضوعات مرتبط: تصاویر
[ جمعه بیست و هشتم تیر 1392 ] [ 11:19 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
بخشنامه شماره 16/710 مورخ 19/4/1392 برقراري فوق العاده شغل موضوع بند 5 ماده 68 قانون مديريت خدمات كشوري از طرف معاون محترم توسعه مديريت و پشتيباني ابلاغ شد.  فایل ضمیمه
[ چهارشنبه نوزدهم تیر 1392 ] [ 3:22 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
سازمان هدفمندي يارانه ها خبر داد:
مرحله 29 واريز يارانه نقدي بدون تغيير ساعت 24، 22 تير ماه به حساب سرپرستان خانوار واريز مي‌شود.
[ سه شنبه هجدهم تیر 1392 ] [ 11:6 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

پرداخت افزایش فوق العاده شغل فرهنگیان با حقوق تیر

کیارشی:بودجه 92 آموزش و پرورش در دو بخش تنظیم شده است که یکی مربوط به سه ماهه اول امسال است که فقط علی الحساب و تنخواه برای حقوق کارکنان اختصاص یافت و در این میان اعتبارات مربوط به اجلاس رؤسای آموزش و پرورش، اسکان فرهنگیان و هزینه های اداری و مقداری بابت اضافه کار به صورت علی الحساب پرداخت شد .

0xfb46c1651030cc78_0

 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام افزایش فوق العاده شغل فرهنگیان این هفته با حقوق تیر اعمال می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر،کیارشی در مراسم پایانی سی امین اجلاس رؤسای آموزش و پرورش افزود: با دستور دو روز پیش رییس جمهور اعتبار لازم این هفته ابلاغ و این افزایش با حقوق تیر پرداخت می شود.

وی همچنین با اشاره به افزایش قابل توجه حقوق فرهنگیان در سال های اخیر گفت: بودجه ۹۲ آموزش و پرورش در دو بخش تنظیم شده است که یکی مربوط به سه ماهه اول امسال است که فقط علی الحساب و تنخواه برای حقوق کارکنان اختصاص یافت و در این میان اعتبارات مربوط به اجلاس رؤسای آموزش و پرورش، اسکان فرهنگیان و هزینه های اداری و مقداری بابت اضافه کار به صورت علی الحساب پرداخت شد.

کیارشی افزود: در تیرماه که اعتبارات تخصیصی آموزش و پرورش را دریافت کنیم، اعتبارات مربوط به سرانه مراکز شبانه روزی، روستامرکزی ها و ضیافت فرهنگیان در ماه مبارک رمضان تأمین مالی می شود.

وی گفت: هزینه های مربوط به ضیافت فرهنگیان در ماه مبارک رمضان در تیر و مرداد تأمین خواهد شد.

کیارشی افزود: هزینه مربوط به سرانه مدارس نیز در شهریور تأمین می شود و برای تأمین اعتبارات مربوط به اضافه کار اداری در مرداد برنامه ویژه داریم.

وی گفت: در تأمین اعتبار مربوط به ضمن خدمت نیز سه گروه جزو اولویت های ما هستند که شامل ضمن خدمت کتاب های جدید مقطع سوم ابتدایی، ضمن خدمت کتاب های جدید پایه اول دبیرستان و ضمن خدمت آمادگی دفاعی است.

کیارشی افزود: اعتبارات مربوط به حق الزحمه امتحانات خرداد نیز تأمین شده است که در مرداد و شهریور پرداخت می شود.

وی همچنین گفت: در تأمین هزینه های آب، برق و گاز نیز مطالباتی داریم که تأمین اعتبار آن هفته پیش در چارچوب تهاتر بین دولت و وزارت نیرو نهایی شده است.

کیارشی اعتبار مربوط به هزینه های آب و برق و گاز را ۸۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دانست و افزود: درخواست اعتبار را به خزانه فرستاده ایم تا از طریق تهاتر با وزارت نیرو تأمین شود.

وی گفت: اسناد مربوط به این اعتبار را برای ادارات کل آموزش و پرورش استان ها می فرستیم تا بتوانند در مذاکره با وزارت نیرو مطالبات مربوط به آب، برق و گاز را دریافت کنند.

کیارشی همچنین ساماندهی نیروی انسانی و اداری و پست های بانام را از دیگر اقدامات در وزارت آموزش و پرورش دانست و افزود: هفته آینده بدون اینکه پستی از هیچ یک از ادارات کل و ادارات شهرستانی کم شود در پست های با نام جابجایی صورت می گیرد و این پست ها ساماندهی می شود تا مقداری از وضع نامطلوب تشکیلاتی کاهش یابد.

معاون وزیر آموزش و پرورش همچنین گفت: طرح طبقه بندی مشاغل معلمان که بهمن ۹۱ به تصویب رسیده مربوط به شرح وظایف اداری،‌ مناطق و ساماندهی پستهاست که به عنوان مصوبه ای بسیار مهم نهایی و ابلاغ شده است.

کیارشی افزود: عملیات اجرایی طرح رتبه بندی معلمان نیز امسال آغاز می شود؛ گر چه تا تأمین مالی و اجرای کامل آن مقداری زمان بر است اما مقدمات آن آغاز شده است و امتیاز بزرگی است که آموزش و پرورش آن را دریافت کرد و در حال پیگیری است.

وی همچنین گفت: حق بیمه تکمیلی درمان جانبازان و فرزندان شهدا نباید از حقوقشان کم شود و به ادارات کل آموزش و پرورش در استان ها ابلاغ می کنیم تا حق بیمه تکمیلی درمانی این گروه جداگانه تأمین و در حقوق آنان در نظر گرفته شود.

[ دوشنبه هفدهم تیر 1392 ] [ 7:13 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
ناگفته های خواهر شهیدمحمد کرمی؛
نجات سرباز عراقی از میدان مین/ شهیدی که مصداق رحما بینهم و اشدا علی الکفار بود
والدین نیروهای تحت فرمان محمد، برای سفارش فرزندانشان به درب منزل مان می آمدند، پدرمان از حرف های آنها تعجب و معمولا سکوت می کرد و راز فرماندهی او برایمان تا زنده بود پنهان ماند.
 شهید محمد کرمی در تاریخ 1/1/42 در شهرک هزارانی در شهرستان آبدانان از توابع استان ایلام در خانواده ای مذهبی و ساده زیست دیده به دنیا گشود. محمد فرزند ششم خانواده از همان دوران نوجوانی بسیار مهربان بود و از خود شجاعت های فراوانی نشان می داد.

یکی ویژگی های بارز این سردار اسلام کمک به دیگران در شرایط سخت بوده است. محمد با روحیه ی  معنوی بالای خود، علاقه‌ی شدیدی به حضرت امام خمینی (ره) داشت و دیگران هم به دلیل مهربانی های محمد گرایش شدیدی به امام امت پیدا کرده بودند.
 

بعد از مهاجرت خانواده ی کرمی به خوزستان،  محمد دوران کودکی  خود را در هجران گذراند. محمد با ایمانی که به خدا داشت در همان آغاز جنگ تحمیلی رژیم بعثی علیه ایران، در آبان ماه سال 59 در حالی که  17 سال داشت، از طریق سپاه خوزستان به فرمان امام امت لبیک گفت و به جبهه های حق علیه باطل  اعزام شد؛ محمد با توجه به  شجاعت و دلیری هایش در صفوف جبهه ها به (محمد تکاور یا محمد رنجر) شهرت یافت.

خواهر شهید کرمی در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری دفاع مقدس، ضمن تایید این موضوع، به خبرنگار ما گفت: طبق آنچه دوستان و همرزمان شهید برای ما گفته اند او هرگز برای رفتن به دل دشمن در هر لحظه و در هر شرایطی تردید نمی کرد و در میدان نبرد، آن مرد مهربان برای دشمنان ترس و وحشت به ارمغان می آورد.

گلی کرمی ادامه داد: تحت هیچ شرایطی حاضر نبود میدان نبرد را خالی بگذارد و در سال 66 در رشته ی خلبانی پذیرفته شد که خصایص و رشادت های محمد باعث شد که به مصلحت و اصرار فرماندهان از رفتن به دانشگاه منصرف شده و به عنوان یک رزمنده در جبهه های حق علیه باطل باقی بماند.
 

یکی از همرزمان شهید نقل می کند، محمد یکی از شب ها در حالی که نیروهای خودی در سنگر به استراحت مشغول بودند، ناگهان صدای ناله و زاری در دل شب، به گوش می رسد، محمد علی‌رغم اصرار همرزمانش به دنبال صدا رفته و در حالی که دیده‌بان های شب دشمن هر جنبده ای را مورد اصابت خمپاره و شلیک مستقیم قرار می دادند، برای یافتن منشا صدا راهی میدان مینی که پیش روی نیروهای ایرانی بود، شد.
 
بعد از چند لحظه محمد در میانه میدان مین با جسد نیمه جان یک سرباز عراقی مواجه می شود که به شدت زخمی شده بود. بعد از کمک کردن به سرباز زخمی دشمن و انتقال او به سنگر نیروهای خودی، زخم های او را پانسمان می کند و به  او از غذای خود می دهد و از او پرستاری می کند.
 

خواهر شهید در ادامه گفت و گو از اخلاق حسنه شهید گفت و افزود: محمد بسیار با تقوا بود و اخلاق حسنه او منجر شده بود تا بسیاری از دوستان او جذب جبهه های نبرد شوند.

وی تاکید کرد: محمد در سال 1362 به سپاه ایلام منتقل و به عضویت رسمی سپاه درآمد و بارها در گردان 505 محرم حماسه آفرید.

گلی کرمی تصریح کرد: محمد یک بار در سال 64 در جبهه مهران شدیدا مجروح شد و یک بار دیگر نیز در عملیات نصر 4 در منطقه عملیاتی کردستان جراحات سنگین تری را به جان خرید، اما همچنان در میدان نبرد علیه متجاوزین بعثی خستگی ناپذیر بود.

رشادتهای محمد منجر شد تا سایر اعضای خانواده وی نیز به جبهه اعزام شوند؛ برادربزرگ محمد در یکی از عملیات ها به مقام جانباز شیمیایی نائل شد و بعد از چند سال مقاومت، شهادت را مانند برادر شهیدش لبیک گفت و به او پیوست.

محمد در عملیات های متعددی از جمله فتح المبین، والفجر 1، کربلای1، کربلای 10، کربلای 16 و چند عملیات ایذایی دیگر شرکت داشت و با ایمان بالای خود، نیروهای تحت امر خود را به بهترین نحو تعلیم می داد.
 

رازی که پنهان ماند

خواهر شهید کرمی درباره رفتار او با خانواده، گفت: محمد بسیار به پدر و مادرمان احترام می گذاشت و زمانی که از جبهه به دیدار خانواده می آمد از گفتن سمت خود در جنگ که فرماندهی بود خودداری می کرد، تا منجر به نگرانی آنها نشود، اما هر وقت که والدین نیروهای تحت فرمان محمد، برای سفارش فرزندانشان به درب منزل مان می آمدند، پدرمان از حرف های آنها تعجب و معمولا سکوت می کرد و راز فرماندهی او برایمان تا زنده بود پنهان ماند.
 
وی ادامه داد: محمد همیشه در عین صمیمیتی که داشت به خواهران و برادران خود تاکید می کرد با دیگران با احترام رفتار کنیم و خوشرویی را در سرلوحه کارها قرار دهیم.

سرانجام محمد در تاریخ 30/8/66 در عملیات غرور آفرین نصر 8 در حالی که فرمانده گروهان بود، در مرتفع ترین قلل مه آلود کردستان  مورد اصابت ترکش قرار گرفت و به شهادت رسید.

منبع:خبرگزاری دفاع
با تشکر از آبدانان نیوز
[ سه شنبه یازدهم تیر 1392 ] [ 6:56 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
بخشنامه شماره 12/710 مورخ 05/04/1392 تصويب نامه شماره 72880/ت 49302  مورخ 28/3/1392 هيات محترم وزيران در خصوص موضوع رتبه بندي حرفه اي معلمان، ساماندهي، جذب و تامين نيروي انساني از طرف معاون محترم وزير ابلاغ شد.


[ جمعه هفتم تیر 1392 ] [ 1:13 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

چگونه موفق شویم؟

    * برنامه ریزی کن وقتی که دیگران مشغول بازی کردن هستند؛

    * مطالعه کن وقتی که دیگران در خواب هستند؛

    * تصمیم بگیر وقتی که دیگران مردد هستند؛

    * خود را آماده کن وقتی که دیگران درخیال پردازی هستند؛

    * شروع کن وقتی که دیگران در حال تعلل هستند؛

    * صرفه جویی کن وقتی که دیگران در حال تلف کردن هستند؛

    * گوش کن وقتی که دیگران در حال صحبت کردن هستند؛

    * لبخند بزن وقتی که دیگران خشمگین هستند؛

    * پافشاری کن وقتی که دیگران در حال رها کردن هستند.[ دوشنبه سوم تیر 1392 ] [ 11:3 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

کسانی هستند که از خودمان می رنجانیم؛

مثل ساعت هایی که صبح، دلسوزانه زنگ می زنند؛

و در میانِ خواب و بیداری، بر سرشان می کوبیم؛

بعد می فهمیم که خیلی دیر شده ...!

[ دوشنبه سوم تیر 1392 ] [ 10:51 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
اين موجود انساني چه شگفت مخلوقي است!
گاهي در پستي چنان مي شود که هيچ جانور کثيفي به او نمي‌رسد،
و گاه در عظمت تا آنجا اوج مي‌گيرد که در خيال نيز نمي‌گنجد..."
دکتر علي شريعتي
مجموعه آثار 13/ هبوط در کوير
[ دوشنبه سوم تیر 1392 ] [ 3:39 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

عبرت بگیریم:

- معلم عصبي ، دفتر را روي ميز کوبيد و داد زد: سارا...؟

- دخترک خودش را جمع و جور کرد، سرش را پايين انداخت و خودش را تا جلوي ميز معلم کشيد و با صداي لرزان گفت: بله خانم؟

- معلم که از عصبانيت شقيقه هايش مي زد، به چشمهاي سياه و مظلوم دخترک خيره شد و داد زد: چند بار بگم مشقاتو تميز بنويس و دفترت رو سياه و پاره نکن؟ ها؟ فردا مادرت رو مياري مدرسه ميخوام در مورد بچه ي بي انظباطش باهاش صحبت کنم.

- دخترک چانه لرزانش را جمع کرد... بغضش را به زحمت قورت داد و آرام گفت:
خانوم... مادرم مريضه... اما بابام گفته آخر ماه بهش حقوق ميدن... اونوقت ميشه مامانم رو بستري کنيم که ديگه از گلوش خون نياد... اونوقت ميشه براي خواهرم شير خشک بخريم که شب تا صبح گريه نکنه... اونوقت... اونوقت قول داده اگه پولي موند براي من هم يه دفتر بخره که من دفترهاي داداشم رو پاک نکنم و توش بنويسم...
اونوقت قول مي دم مشقامو تميز بنويسم...

معلم صندليش را به سمت تخته چرخاند و گفت: بشين سارا...
و بی آنکه کسی ببیند اشک میریخت...

[ دوشنبه سوم تیر 1392 ] [ 3:38 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

عبرت بگیریم:

مرد فقیرى بود که همسرش کره مى ساخت .
زن کره ها را به صورت دایره های یک کیلویى مى ساخت.
مرد آنرا به یکى از بقالى های شهر مى فروخت و مایحتاج خانه را مى خرید.
روزى مرد بقال به اندازه کره ها شک کرد و آنها را وزن کرد . اندازه هر کره ۹۰۰ گرم بود.
او عصبانى شد و به مرد فقیر گفت:
دیگر از تو کره نمى خرم، تو کره را به عنوان یک کیلو به من مى فروختى در حالى که وزن آن ۹۰۰ گرم است.
مرد فقیر سرش را پایین انداخت و گفت:
ما ترازویی نداریم و یک کیلو شکر از شما خریدیم و آن را به عنوان وزنه قرار مى دادیم.

[ دوشنبه سوم تیر 1392 ] [ 3:35 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
اگر بوی گلی را دوست نداری شاخه هایش را نشکن . . .
انسان حرفهای زیبا، زیاد میزند، مشکل این نیست.
مشکل این است که زشت عمل میکند ...
اگه به موقع شروع کنی، نیاز به دویدن نداری ...
[ دوشنبه سوم تیر 1392 ] [ 3:33 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
با موافقت دولت؛ میزان فوق العاده شغل کارکنان آموزش و پرورش تعیین شد

با تصویب هیئت وزیران، میزان فوق العاده شغل متناسب با سطح تخصص و مهارت کارکنان آموزش و پرورش تعیین شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت آموزش و پرورش و تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و بند(5) ماده(68) قانون مدیریت خدمات کشوری -مصوب 1386- و ماده(50) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران -مصوب 1389- تصویب کرد؛ وزارت آموزش و پرورش مجاز است با توجه به اصلاحات ساختاری و ساماندهی نیروی انسانی برای برقراری فوق العاده شغل متناسب با سطح تخصص و مهارتها برای مشاغل تا سطح کاردانی(500) امتیاز، برای مشاغل همسطح کارشناسی(1000) امتیاز و برای مشاغل بالاتر حداکثر (1500) امتیاز اقدام و از محل منابع حاصل از صرفه جویی پرداخت کند.

این مصوبه از سوی محمدرضا رحیمی؛ معاون اول رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شده است.

[ دوشنبه سوم تیر 1392 ] [ 3:16 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
 اسامی منتخبین شورای شهر مورموری

1

کریم غلامی

1178

2

اسد مرادیان

975

3

غلام بازدار

858

4

مجید آبدونی

837

5

علی محمد احمدی نژاد

811

6

غلامرضا خدارحمی

792

7

امان الله پیری

727

.
[ یکشنبه بیست و ششم خرداد 1392 ] [ 4:27 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
 

نتایج انتخابات شورای شهرشهرستان آبدانان به تفکیک آراء


[ یکشنبه بیست و ششم خرداد 1392 ] [ 2:5 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
عکسهای قدیمی از اکبر هاشمی رفسنجانی

بچه های دیروز اکبر هاشمی رفسنجانی-اکبر هاشمی بهرمانی معروف به رفسنجانی دبیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام-بچه های پریروز رفسنجان قدیمی قبل انقلاب

عکسهای بیشتر در ادامه مطلب

بچه های دیروز اکبر هاشمی رفسنجانی-اکبر هاشمی بهرمانی معروف به رفسنجانی دبیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام-بچه های پریروز رفسنجان قدیمی قبل انقلاببچه های دیروز اکبر هاشمی رفسنجانی-اکبر هاشمی بهرمانی معروف به رفسنجانی دبیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام-بچه های پریروز رفسنجان قدیمی قبل انقلاببچه های دیروز اکبر هاشمی رفسنجانی-اکبر هاشمی بهرمانی معروف به رفسنجانی دبیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام-بچه های پریروز رفسنجان قدیمی قبل انقلاببچه های دیروز اکبر هاشمی رفسنجانی-اکبر هاشمی بهرمانی معروف به رفسنجانی دبیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام-بچه های پریروز رفسنجان قدیمی قبل انقلاببچه های دیروز اکبر هاشمی رفسنجانی-اکبر هاشمی بهرمانی معروف به رفسنجانی دبیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام-بچه های پریروز رفسنجان قدیمی قبل انقلاببچه های دیروز اکبر هاشمی رفسنجانی-اکبر هاشمی بهرمانی معروف به رفسنجانی دبیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام-بچه های پریروز رفسنجان قدیمی قبل انقلاببچه های دیروز اکبر هاشمی رفسنجانی-اکبر هاشمی بهرمانی معروف به رفسنجانی دبیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام-بچه های پریروز رفسنجان قدیمی قبل انقلاب

عکسهای قدیمی از اکبر هاشمی رفسنجانی

[ جمعه دهم خرداد 1392 ] [ 11:25 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
عکسی قدیمی از خانه خدا کعبه

عکسی قدیمی از خانه خدا کعبه-بچه های دیروز-پریروز

[ جمعه دهم خرداد 1392 ] [ 11:22 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
عکس قدیمی فرشاد پیوس و احمد رضا عابد زاده و طبا طبایی

عکس قدیمی فرشاد پیوس و احمد رضا عابد زاده و طبا طبایی

[ جمعه دهم خرداد 1392 ] [ 11:20 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
عکس قدیمی از علی کریمی و مهدی هاشمی نسب در ده70


عکس قدیمی از علی کریمی و مهدی هاشمی  در ده

[ جمعه دهم خرداد 1392 ] [ 11:18 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
بچه های دیروز و بچه های پریروز که خاطرات مدرستون حالا هرچند خوب یا بد یادتونه-یادتون میاد تو حیاط مدرسه ازمون امتحان میگرفتن یادتونه روی زمین می نشستیم؟ و معلم اون جلو مواظب بود که تقلب نکنیم یادتونه  خسته می شدیم یکی رو برگه ولو میشد یکی  پاشو تکون میداد اخر  امتحان از بس اونطوری وایساده بودیم موقع پاشدن و تحویل برگه پامون خواب می رفت و تقریبا بی حس میشد و  نمیتونستیم راه بریم و تا چند دقیق بعد که پامون بهتر میشد احساس مورمور شدن بدی تو پاهامون احساس میکردیم؟

امتحانات حیاط مدرسه های قدیمی


[ جمعه دهم خرداد 1392 ] [ 11:12 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

در زندگی سه چیز باز نمی گردد:

 

 زمان،کلمات وموقعیتها

 

سه چیز نباید ازدست برود:

 

 آرامش،امید وصداقت

 

 سه چیزقطعی نیست :

 

رویا،موفقیت وشانس

 

و سه چیز ازبا ارزش ترین هاست:

 

 عشق،اعتماد به نفس ودوستان واقعی

 

[ دوشنبه سی ام اردیبهشت 1392 ] [ 2:20 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
****احیای قانون بازنشستگی پیش از موعد در بودجه 92 به صورت مشروط***

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس گفت: قانون بازنشستگی پیش از موعد که در قانون برنامه پنجم متوقف شده بود در بودجه 92 مجاز شناخته شده اما به شرطی که افراد درخواست سنوات ارفاقی نداشته باشند.

**جهت مطالعه ادامه مطلب لطفادراینجاکلیک فرمایید**
[ جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1392 ] [ 5:59 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
****این نوشیدنی را حتما صبح‌ها بنوشید ***

به گزارش افکارنیوز، نوشیدن آبلیمو و آب در وعده صبحانه ، مزایا و فواید بسیار زیادی دارد زیرا هم آبلیمو و هم آب تاثیرات مثبت بسیار زیادی روی بدن ما می گذارند.

دفع سموم

در رژیم غذایی ما ، معمولا" مقدار زیادی غذاهای اسیدی وجود دارد و اسید زیاد ممکن است اثرات زیانباری برای بدن ما داشته باشد. آب لیمو خون ما را تصفیه می کند و وقتی با آب ترکیب می شود به دفع سموم بدن کمک می کند و در نهایت باعث می شود که ما پوست سالمتر و روشن تری داشته باشیم ولک ها و چین و چروکهای کمتری در پوست ما ایجاد شود. لیمو یک ضدعفونی کننده طبیعی است ، بنابراین بخوبی می تواند به درمان مشکلات پوستی ما کمک کند.


**جهت مطالعه ادامه مطلب لطفادراینجاکلیک فرمایید**
[ جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1392 ] [ 5:59 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
درپاسخ به خیل عظیم کارکنان  که دربخش نظرات  این وب درخصوص زمان اجرای مرخصی زایمان ۹ماهه مادران و۲هفته ای پدران سوال نموده بودندبه اطلاع می رساند:

****منابع مالی افزایش مرخصی زایمان زنان تامین شد ***

معاون سرمایه‌های اجتماعی مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: مرخصی 9 ماهه زایمان زنان و دو هفته‌ای پدران در هیأت وزیران تصویب شده و لازم است در مجلس شورای اسلامی مراحل تصویب را پشت سر بگذارد. بنابراین تا پیش از تصویب نهایی موضوع توسط مجلس و شورای نگهبان، مرخصی زایمان زنان همچنان شش ماه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایسنا، پروین هدایتی افزود: مصوبه مرخصی زایمانی که در اسفند91 تصویب و مورد ایراد شورای نگهبان قرار گرفت، تبصره لایحه اصلاح قانون تنظیم خانواده و جمعیت بود که افزایش مرخصی زایمان زنان به 9 ماه را نمایندگان مجلس در قالب تبصره‌ای به این لایحه افزوده بودند و پس از تصویب در صحن مجلس، به شورای نگهبان ارسال شد و این شورا با توجه به عدم پیش بینی محل تأمین بارمالی اجرای آن، لایحه را برای اصلاح به مجلس شورای اسلامی بازگرداند.


**جهت مطالعه ادامه مطلب لطفادراینجاکلیک فرمایید**
[ جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1392 ] [ 5:58 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
**دانلودنرم افزازتبدیل تمامی اسناد به PDF .** 

Print2PDF توانایی  ساخت فایل PDF از داخل هر نرم افزاری که قابلیت پرینت گرفتن داشته باشد را  دارد. از کاغذهایی تا اندازه ۲۰۰ اینچ پشتیانی می کند و قابلیت چاپ در هر  دو حالت افقی و عمودی روی کاغذ و کیفیت چاپی تا ۲۴۰۰ dpi را دارد


**جهت مطالعه ادامه مطلب لطفادراینجاکلیک فرمایید**
[ جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1392 ] [ 5:57 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم وبه منظور نشراندیشه های رفیع و متعالی استاد شهیدمرتضی مطهری ،دو دوره آموزشی كوتاه مدت (ضمن خدمت) از دو كتاب  "احیای تفكر اسلامی "و" قیام و انقلاب مهدی (عج) " برای كلیه فرهنگیان كشوربرنامه ریزی گردیده است. اجرا، ثبت نام ،و آزمون غیرحضوری صرفا از طریق سامانه مدیریت فرایند آموزش و یادگیری فرهنگیان (  LTMS ) می باشد.
مهلت ثبت نام از تاریخ 12 اردیبهشت لغایت پایان اردیبهشت 92 و مهلت آزمون از اول خرداد  لغایت 15 خرداد 92 می باشد.

         دريافت فايل pdf كتاب احياي تفكر اسلامي و قيام و انقلاب و مهدي (عج)

[ جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1392 ] [ 10:24 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
نماینده مردم ایلام در مجلس:
فوق‌العاده بدی آب و هوا برای کارکنان دولت در ایلام لحاظ شد

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، شیروان چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: فوق‌العاده بدی آب و هوا برای کارکنان دولت در ایلام لحاظ شد.

خبرگزاری فارس: فوق‌العاده بدی آب و هوا برای کارکنان دولت در ایلام لحاظ شد

احمد شوهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: با تلاش‌ و رایزنی‌های انجام شده با مسئولان امر در دولت این مهم به عنوان اولویت کاری پیگیری شد.

وی ادامه داد: طی ماه‌های گذشته نشست و دیدارهای متعددی با مسئولان امر از جمله معاون رئیس‌جمهور، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، معاونت برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور و ... برگزار شد و این موضوع مهم به سمع آنان رسید.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، شیروان چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از مطالبات و درخواست‌های کارکنان دولت در ایلام دریافت فوق‌العاده بدی آب و هوا بود که به سمع مسئولان امر رسید که خوشبختانه با تلاش‌ها و رایزنی‌ها این مهم مصوب شد.

شوهانی تصریح کرد: قرار است افزون بر این، طرحی به صورت قانون در مجلس مصوب شود و این طرح با عنوان استان‌های درگیر با پدیده ریزگرد‌ها مدنظر بوده و استان ایلام نیز در این قانون و برنامه‌های دولت گنجانده شده است.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، شیروان چرداول و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی گفت: تمام تلاش خود را صرف احقاق حقوق از دست رفته مردم استان ایلام کرده و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنم.

وی ادامه داد: مردم استان ایلام لایق خدمات بیشتری بوده و من به عنوان خدمتگذار و نوکر مردم به سهم خود همه توان خود را در راه خدمت به این مردمان به کار گرفته‌ام.

[ دوشنبه نهم اردیبهشت 1392 ] [ 9:51 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

از سوي مقام معظم رهبري سال ۹۲ به سال حماسه سياسي ، حماسه اقتصادي نام گذاري شد ، ضمن تبريك سال نو به تمام معلمان ارجمند ؛ اميد است در سال جديد شاهد حماسه هاي افتخار آفرين در تمام عرصه ها باشيم .

[ پنجشنبه بیست و نهم فروردین 1392 ] [ 0:40 قبل از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
دولت مصوبه ضریب حقوق کارمندان را اصلاح کرد؛
افزایش 25 درصدی حقوق کارمندان در سال جاری
ممبینی:هیئت وزیران در مصوبه 27 اسفند سال 1391، تصمیم گرفته بود که حقوق کارمندان دولت در سال جاری 20 درصد افزایش یابد ولی به تازگی با اصلاح این مصوبه، مقرر شد که حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان 25 درصد افزایش یابد

معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از اصلاح مصوبه ضریب حقوق کارمندان دولت در سال 1392 خبرداد و گفت: بر اساس این اصلاحیه حقوق کارمندان دولت در سال جاری 25 درصد افزایش خواهد یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا ،«رحیم ممبینی» اظهار داشت: دولت با اصلاح مصوبه قبلی خود، تصمیم گرفت حقوق کارمندان و بازنشستگان را در سال جدید به جای 20 درصد، 25 درصد افزایش دهد.

وی افزود: هیات وزیران در مصوبه 27 اسفند سال 1391، تصمیم گرفته بود که حقوق کارمندان دولت در سال جاری 20 درصد افزایش یابد ولی به تازگی با اصلاح این مصوبه، مقرر شد که حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان 25 درصد افزایش یابد.

ممبینی گفت: اصلاحیه جدید، 17 یا 18 فروردین ماه به تمام دستگاه های دولتی برای اجرا، ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: در مصوبه قبلی دولت، ضریب حقوق شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری برای سال 1392 به میزان نهصد و شصت و شش (966) ریال تعیین شده بود که معنی آن افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان دولت در سال جاری بود؛ اما با اصلاح این مصوبه و افزایش ضریب از 966 ریال به 1000 ریال، حقوق کارمندان و بازنشستگان 25 درصد افزایش خواهد یافت.

گفتنی است که مصوبه قبلی دولت روزهای نخست کاری فروردین ماه با امضای محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده بود ولی دستگاه های اجرایی باید منتظر اصلاحیه این مصوبه باشند که بر اساس آن حقوق کارکنان و بازنشستگان دولتی 25 درصد افزایش می یابد.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ جمعه شانزدهم فروردین 1392 ] [ 8:3 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
افزایش 25 درصدی حقوق کارمندان در سال جاری****

معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از اصلاح مصوبه ضریب حقوق کارمندان دولت در سال 1392 خبرداد و گفت: بر اساس این اصلاحیه حقوق کارمندان دولت در سال جاری 25 درصد افزایش خواهد یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا ،«رحیم ممبینی» اظهار داشت: دولت با اصلاح مصوبه قبلی خود، تصمیم گرفت حقوق کارمندان و بازنشستگان را در سال جدید به جای 20 درصد، 25 درصد افزایش دهد.

وی افزود: هیات وزیران در مصوبه 27 اسفند سال 1391، تصمیم گرفته بود که حقوق کارمندان دولت در سال جاری 20 درصد افزایش یابد ولی به تازگی با اصلاح این مصوبه، مقرر شد که حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان 25 درصد افزایش یابد.

ممبینی گفت: اصلاحیه جدید، 17 یا 18 فروردین ماه به تمام دستگاه های دولتی برای اجرا، ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: در مصوبه قبلی دولت، ضریب حقوق شاغلان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری برای سال 1392 به میزان نهصد و شصت و شش (966) ریال تعیین شده بود که معنی آن افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان دولت در سال جاری بود؛ اما با اصلاح این مصوبه و افزایش ضریب از 966 ریال به 1000 ریال، حقوق کارمندان و بازنشستگان 25 درصد افزایش خواهد یافت.

گفتنی است که مصوبه قبلی دولت روزهای نخست کاری فروردین ماه با امضای محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده بود ولی دستگاه های اجرایی باید منتظر اصلاحیه این مصوبه باشند که بر اساس آن حقوق کارکنان و بازنشستگان دولتی 25 درصد افزایش می یابد.موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ جمعه شانزدهم فروردین 1392 ] [ 7:54 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
مدرسهصرف چایی در باغ آن هم عهد قاجار….

...ادامه مطلب

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، تصاویر
[ سه شنبه ششم فروردین 1392 ] [ 9:56 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
بخشنامه صدور احكام جديد فرهنگيان در سال 92 ابلاغ شد

 از سوي معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش و پرورش: بخشنامه صدور احكام جديد فرهنگيان در سال 92 ابلاغ شد.

 از سوي معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش و پرورش ، بخشنامه صدور احكام جديد فرهنگيان در سال 92 به سراسر كشور ابلاغ شد.

 به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، وحيد كيارشي  ، معاون توسعه مديريت و پشتيباني  بنا به دستور وزير آموزش و پرورش و طي بخشنامه شماره 01/710 مورخ 5/1/92 ، صدور احكام جديد فرهنگيان و پرداخت مطالبات گذشته فرهنگيان  را به ادارات كل آموزش و پرورش سراسر كشور ابلاغ كرد .

 بر اساس اين گزارش،  تعيين ضريب حقوق سال 92 مشمولين قانون خدمات كشوري ، 966 ريال مي باشد .

 لازم به توضيح است ، ادارات آموزش و پرورش موظفند ترتيبي اتخاذ نمايند تا مطالبات استحقاقي حكمي افراد نظير ؛ ارتقاء رتبه ، طبقه شغلي و ... را قبل از اجراي افزايش ضريب حقوق آنان صادر كنند.

 فايل ضميمه


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ سه شنبه ششم فروردین 1392 ] [ 9:31 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

ابتدا توسط فایرفاکس صفحه‌ای که عکس در آن قرار دارد را باز کنید و اجازه دهید صفحه کاملأLoad   شود.

اکنون بر روی Favicon سایت که همان لوگوی کوچک کنار آدرس سایت(سمت چپ) است کلیک کنید.

سپس بر روی دکمه More Information کلیک کنید.

با این کار پنجره Page Info برای شما باز می شود،در این پنجره به تب Media بروید.

در این صفحه می‌توانید کلیه تصاویر موجود در این صفحه را انتخاب کنید و پیش نمایشی از آن را در قسمت Media Preview ببینید.

اکنون با کلیک بر روی دکمه Save as تصویر مورد نظر را ذخیره کنید.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، آموزش کامپیوتر
[ سه شنبه ششم فروردین 1392 ] [ 9:25 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
رهبر معظم انقلاب در پيام به مناسبت حلول سال جدید:
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۲، با اشاره به حرکت رو به جلوی ملت ایران...

موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ چهارشنبه سی ام اسفند 1391 ] [ 7:59 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

 

سامانه پاسخگويي الكترونيكي

وزارت آموزش و پرورش
به اطلاع می رساند با توجه به راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی در ستاد ، خواسته های همکاران

از طریق :

شماره تلفن 1520  ( برای استان تهران )

  021- 82288000شماره تلفن ( برای سایر استانها ( 

انجام خواهد شد و ضرورتی به مراجعه ی حضوری نمی باشد.


موضوعات مرتبط: اطلاعات مجتمع شهیدکرمی، ایا می دانید
[ پنجشنبه هفدهم اسفند 1391 ] [ 7:17 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

با استفاده از ترفندی که به شما معرفی خواهیم کرد میتوانید بر روی اسناد محرمانه خود در نرم افزار Microsoft Word رمز عبور بگذارید. بدین صورت که هر شخصی برای مشاهده آنها حتما باید ابتدا پسورد را تایپ کند ، در غیر صورت امکان مشاهده فایل را ندارد! کافی است پس از باز کردن نرم افزار:منوی Tools را برگزینید و سپس به Options بروید.در Option به پنل Security رفته و در آنجا password خود را تایپ نمایید


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی، آموزش کامپیوتر
[ شنبه دوازدهم اسفند 1391 ] [ 7:11 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

مکن است این مشکل برای شما نیز پیش آمده باشد که قصد پاک کردن و Uninstall کردن برنامه ای را دارید و هر چه می کنید برنامه پاک نمی شود. حتی ابزار Add/Remove Programs موجود در کنترل پنل نیز به کمک شما نمی یاید. با استفاده از این ترفند میتوانید تمامی برنامه های نصب شده بر روی سیستم خود را به وسیله رجیستری ویندوز پاک کنید.


بدین منظور:
از منوی Start وارد Run شده و در آن عبارت regedit را تایپ کنید و Enter بزنید تا ویرایشگر رجیستری باز شود.
سپس به آدرس زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Uninstall
حالا در لیست باز شده نام تمامی برنامه های نصب شده را میبینید. کافی است روی برنامه مورد نظر کلیک کرده و دکمه Delete را بزنید.
تنها دقت کنید برای Uninstall کردن برنامه ها از روش معمول استفاده کنید و تنها در مواردی که برنامه پاک نمیشود از این روش استفاده نمایید.


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی، آموزش کامپیوتر
[ شنبه دوازدهم اسفند 1391 ] [ 7:10 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
در این مطلب میخواهم روش ازبین بردن کادر آبی رنگ دور آیکون های دسکتاپ را که بعضی مواقع در ویندوز اکس پی ایجاد می شود را آموزش دهم .
در حالیکه اغلب کاربران حالت شفاف بودن دور آیکون و نوشته های آن را
می پسندند (و حتی بعضی اوقات مجبور می شوند بخاطر همین مورد ویندوز را مجددا نصبکنند! ) :
اما چگونه دور آیکونهای دسکتاپ و نوشته هایش را شفاف کنیم و از شر کادر آبی رنگش خلاص شویم ؟؟!! :

سه روش زیر را امتحان کنید :

روش اول: به Control panel رفته و درآن System را باز کنید .
حال به سربرگ Advanced رفته و در آنجا روی دکمه Setting در بخشPerformance کلیک کنید تا پنجره Performance Options نمایش یابد .
حال در سربرگ Visual Effects گزینه Use Drop Shadows for Icon Labels on the Desktop
را یافته و آن را در حالت انتخاب قرار دهید ( تیک دار کنید) .

روش دوم: ممکن است وجود کادر آبی رنگ دور آیکونهای دسکتاپ بدلیل تنظیم شدن حالتنمایش صفحه وب دلخواه در دسکتاپ باشد . برای فعال یا غیرفعال کردن این حالت ابتدا رویدسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید تاپنجره مربوط به Display Properties نمایش یابد .

حال سربرگDesktop را انتخاب کرده و روی دکمهCustomize Desktop کلیک کنید و سپس وارد سربرگ Web شوید .
حال درصورتیکه گزینه های موجود در لیست Web Pages انتخاب شده اند و تیکدار هستند .
تمام گزینه های را از حالت انتخاب خارج کنید .

روش سوم: اگر هیچکدام از دوروش بالا جواب نداد ممکن است وجود این کادر دور آیکونهایدسکتاپ بخاطر وجود تنظیم خاصی در رجیستری باشد ( که توسط ویروسها یا نرم افزارهای دیگری ایجاد شده باشد )

به مسیرهای
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ Policies\Explorer
و
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ Policies\Explorer
در رجیستری رفته و در آن متغیر
ForceActiveDesktopOn
را بیابید و مقدار آن را از 0 به مقدار 1 تغییر دهید 


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی، آموزش کامپیوتر
[ شنبه دوازدهم اسفند 1391 ] [ 7:2 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

عظیم ترین آیه قرآن ؟ آیة الکرسی

 

عدالت آمیزترین آیه قرآن ؟  ان الله یأمربالعدل والأحسان

بهترین قصه قرآن ؟  قصه حضرت یوسف

سوره ای که فضیلت قرائتش 12 برابر قرآن است ؟  سوره یاسین

عروس قرآن ؟ سوره الرحمن

قلب قرآن ؟ سوره یاسین

ریحانه قرآن ؟ سوره یاسین

مادر قرآن ؟سوره حمد

سوره حجاب ؟سوره نور

سوره پیامبران ؟ سوره بروج

سوره امام علی (ع) ؟ سوره واقعه

سوره امام حسین (ع) ؟سوره فجر

آیه های نامدار

 

آیه استرجاع ؟ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ  آیه 156 سوره بقره

 

آیه حجاب ؟ قُل لِّلْمُؤْمِنِینَ یَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَیَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذَلِكَ أَزْكَى لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبِیرٌ بِمَا یَصْنَعُونَ  آیه 30 سوره نور

 

آیه چشم زخم ؟ وَإِن یَكَادُ الَّذِینَ كَفَرُوا لَیُزْلِقُونَكَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّكْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ  آیه 51 سوره قلم

آیه تحدی ؟ قُل لَّئِنِ اجْتَمَعَتِ الإِنسُ وَالْجِنُّ عَلَى أَن یَأْتُواْ بِمِثْلِ هَـذَا الْقُرْآنِ لاَ یَأْتُونَ بِمِثْلِهِ وَلَوْ كَانَ بَعْضُهُمْ لِبَعْضٍ ظَهِیرًا آیه 88 سوره اسراء

آیه مباهله ؟ فَمَنْ حَآجَّكَ فِیهِ مِن بَعْدِ مَا جَاءكَ مِنَ الْعِلْمِ فَقُلْ تَعَالَوْاْ نَدْعُ أَبْنَاءنَا وَأَبْنَاءكُمْ وَنِسَاءنَا وَنِسَاءكُمْ وَأَنفُسَنَا وأَنفُسَكُمْ ثُمَّ نَبْتَهِلْ فَنَجْعَل لَّعْنَةُ اللّهِ عَلَى الْكَاذِبِینَ  آیه 61 سوره آل عمران

 ادامـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه مطلب


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
ادامه مطلب
[ چهارشنبه دوم اسفند 1391 ] [ 11:10 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]

نمونه سوالات و مطالب مربوط به پایه ی ششم


 فیلمهای آموزشی کتاب  کار و فن آوری پایه ششم

 آزمون ریاضی نوبت اول -ششم

 آزمون علمی پایه ششم

آزمون علوم نوبت اول ششم- فایل ورد

آزمون ریاضی نوبت اول ششم- فایل ورد

آزمون ریاضی ششم

پیک آدینه ریاضی پایه ششم

آزمون مطالعات اجتماعی ششم - نوبت اول

آزمون ریاضی ششم(فایل ورد) - نوبت اول

آزمون انشا و نگارش ششم - نوبت اول

آزمون مطالعات اجتماعی ششم - نوبت اول

آزمون هدیه های آسمان ششم - نوبت اول

آزمون علوم ششم - نوبت اول

آزمون فارسی ششم - نوبت اول

آزمون ریاضی ششم - نوبت اول

آزمون ریاضی ششم - دی ماه

آزمون ریاضی ششم - نوبت اول

آزمون ریاضی ششم - دی ماه

 آزمون علوم

 املا پایه ششم - نوبت اول

 ریاضی پایه ششم - نوبت اول

 علوم پایه ششم - نوبت اول

 مطالعات اجتماعی پایه ششم - نوبت اول

آزمون کلیه دروس ششم آبانماه

قرآن صوتی پایه ششم - درس به درس

سوالات تستی علوم ششم


سوالات تستی مطالعات اجتماعی

 آزمون فارسی ششم

آزمون ریاضی ششم فصل سوم

 آزمون علوم ششم  

پیش نویس راهنمای معلم علوم ششم (۷ درس اول)

پیش نویس راهنمای معلم علوم ششم (۷ درس دوم)

کتاب راهنمای معلم درس تربیت بدنی پایه ششم

کتاب راهنمای معلم درس تفکر و پژوهش

تهیه ی کاغذ از چوب(دانلود فیلم آموزشی علوم ششم) 

جدول زمانبندی دروس پایه ی ششم 

سوالات متداول ریاضی ششم 

پروژه ی کار و فناوری ( شبیه سازی خودرو )

پروژه ی کار و فناوری ( ساک دستی )

پروژه ی کار و فناوری(چی به چی مربوطه)

پودمان کار و فناوری ( رسامی ) 

پودمان کار و فناوری(احجام تزئینی)

 روش تدریس ریاضی ششم(صفحه ۳۵-۱)

 روش تدریس ریاضی ششم(صفحه ۹۹-۳۶)

انیمیشنهای ریاضی ششم


موضوعات مرتبط: بانک سوالات ابتدایی، اطلاعات عمومی
[ چهارشنبه دوم اسفند 1391 ] [ 10:46 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
چهارشنبه      2      اسفند
user & key
Username : TRIAL-82506191
Password : 32fvuc4hxj
Username : TRIAL-82506170
Password : bh6sbvkrc8
Username : TRIAL-82506220
Password : e67tjj576v
Username : TRIAL-82506235
Password : uctjcsbpj4
Username :TRIAL-82506247
Password : 4spskbjbk7
Username :TRIAL-82506269
Password : s83v6r347f
Username: TRIAL-82507484
Password: dke2pukujj
Username: TRIAL-82507674
Password: mr43ccu4ep
Username: TRIAL-82509424
Password: b68eck5mak
Username: TRIAL-82512571
Password: cmea75v5um
Username: TRIAL-82512595
Password: mxxej7ns87


موضوعات مرتبط: اطلاعات عمومی، پیام های مدیر مجتمع شهید کرمی
[ چهارشنبه دوم اسفند 1391 ] [ 10:35 بعد از ظهر ] [ یارالله رحمتی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ در شهریور ماه 89به منظور خدمت رسانی به مدارس تحت پوشش مجتمع آموزشی و پرورشی شهید محمد کرمی شهرستان آبدانان وبه پاس رشادت های سردار رشید اسلام شهید محمد کرمی طراحی شده است .
موضوعات وب
امکانات وب

آمار سایت